Kuidas valida endale sobivad Birkenstock sandaalid?

kui need sandaalid on suvejalanõude riiulis, pole migeid muid vabaajajalatseid suveks vajagi.Foto: Pixabay

Birkenstock sandaalid on olnud mitmeid aastaid suvejalatsite moe suunanäitajaks. Tänu suurepärasele mugavusele ja stiilile on neist saanud suvejalanõude klassika, mis sobib kandmiseks nii koos lühikeste pükstega rannas kui ka pika lendleva kleidiga terrassipeol.

Kui sinagi soovid enda jalanõude riiulit täiustada kvaliteetsete jalatsitega, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest siit leiad soovitused, kuidas endale valida parimad Birkenstock sandaalid.

4 soovitust, et valida välja uued lemmikud Birkenstock sandaalid

Arizona, Milano, Sonora – need on vaid mõned Birkenstock sandaalide mudelid. Rohke tootevalik võib sobivate valimise teha keeruliseks ja just seepärast selgitame sulle lahti, mille alusel leida need õiged Birkenstock sandaalid.

  1. Esimese soovitusena mõtle, mille jaoks soovid omale sandaale osta. Kas Birkenstock sandaalid lähevad kasutusele töö juures sisejalanõudena, soovid neid kanda rannapäevadel või otsid jalatseid, mis sobiksid igale poole, nii linnapeal jalutamiseks kui ka suvisele kontserdile? Sõltuvalt sellest, kus sa neid enam kanda soovid, sõltub see, kuidas oma lõplik valik teha.
  2. Nüüd, kui on selge, mille jaoks neid vajad, siis tuleb piiluda enda garderoobi, sest välja valitud Birkenstock sandaalid peaksid istuma just nende riietega, millega plaanid neid kanda. Arvesta nii oma riidekapi stiili, värvivaliku ja lõigetega ning leia kaubamärgi valikust sandaalid, mis nendega sobivad. Klassikaliseks ja ajatuks valikuks on alati mustad Birkenstock sandaalid, sest need sobivad nii valge kleidid kui ka punaste pükstega. Sama võib öelda valgete jalanõude kohta. Juhul, kui otsid sandaale vaid terrassi pidudeks ja õue kontserditeks, siis vali metalsete ja säravate toonide vahelt, et lisada välimusele pidulikkust.
  3. Milliseid aksessuaare kannad? Mis värvi on sinu käekotid, mütsid, kübarad ja ehted? Täiusliku välimuse annab läbimõeldud riietus ja aksessuaarid. Välja valitud sandaalid peaksid lisaks riietele sobima ka sinu aksessuaaridega.
  4. Vali õige suurus, et Birkenstock sandaalid oleksid mugavad ja ei veaks sind ka kõige pikemal päeval alt. Sobiva suuruse leidmiseks proovi jalanõusid. Tellides need Kaup24 e-poest, tutvu enne ostu suuruste tabeliga, et sealt valida välja oma jalalaba suurusele vastav number.

Birkenstock sandaalid on niivõrd universaalse ja laheda disainiga, et need viivad sind tegusal suvepäeval otse rannast õhtusele kokteilipeole. Vaheta vaid riietus ja lisa säravad aksessuaarid ning oled valmis minema.

Pole palju öeldud, et kui need sandaalid on sinu suvejalanõude riiulis, pole midagi muud peale vabaajajalatsite vaja, sest ilusatel suvepäevadel teevad oma töö ära Birkenstock sandaalid. Leia sandaalid kogu perele, ka kõige pisematele pereliikmetele!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.