Babé tooted on tee parema kosmeetika juurde

Apteegikosmeetika tooted ühtviisi hästi tundliku nahaga inimestele kui ka neile, kes soovivad kasutada puhtaid tooteid.Foto: © magnolja, Getty Images via canva.com

Maja ehitamiseks palkame professionaalsed töömehed, terviseprobleemide osas pöördume arsti poole ning koolides-lasteaedades soovime näha vastava haridusega õpetajaid.

Kui me usaldame igas teises eluvaldkonnas ekspertide arvamust, võiksime seda teha ka kosmeetikatoodete maailmas. 

Miks valida apteegikosmeetika?

Teada-tuntud on fakt, et tervise toetamiseks on parim variant kasutada kvaliteetseid tooteid ja lahendusi. See põhimõte kehtib ka meie näonaha ja kosmeetika puhul! Võib kindel olla, et sellised tooted nagu Babé päikesekaitse, IDUN Minerals jumestuskreem või näiteks BioNike tolmpuuder on usaldusväärsed ja tervisepuudutusega valikud.

Neid brände ei leia aga tavalisest poest või meigipoodidest, kust paljud inimesed on harjunud meigitooteid ostma. Selle asemel tasub pöörduda apteekide poole, kust leiab laia valiku kvaliteetseid kosmeetikatooteid. Aga miks siis apteegikosmeetika?

Apteegiriiulitele ei jõua suvalised kosmeetikatooted. Sealt leiab vaid hoolikalt valitud brändid ja tooted, mille on välja töötanud oma ala ekspertid: allergoloogid, dermatoloogid ja mitmed teised spetsialistid. Näiteks Avene, IDUN Minerals ja Babé tooted vastavad rangetele valikukriteeriumitele.

Parem kvaliteet juba esimestest sammudest

Kolm peamist eristavat faktorit apteegikosmeetika ja tavakosmeetika vahel on

  • lähteained,
  • uuringud,
  • tootmisprotsess. 

Keskendudes sellele viimasele saab öelda, et erinevalt tavakosmeetikast valmivad apteegikosmeetika tooted järgides samu rangeid nõudmisi, mis esitatakse ravimite tootmisele. Seda alates ruumidele ja masinatele sätestatud nõuetest, kuni juhisteni töötajate riiete kohta. Ka on toodete lähteained on kõrgema puhtusastmega, mitmekordselt kontrollitud ja hoolikalt uuritud. 

Levinud valearvamus on, et apteegikosmeetika on üksnes näo hooldamiseks ja ravimiseks. Tegelikult leiab apteegikosmeetika hulgast ka kvaliteetset dekoratiivkosmeetikat, olgu selleks siis nahasõbralik jumestuskreem, lauvärvid või ripsmetušš. Ka vananemisvastane näohooldus on apteegikosmeetika tootevalikus olulisel kohal. 

Tänu sellele sobivad apteegikosmeetika tooted ühtviisi hästi tundliku nahaga inimestele ja ka neile, kes soovivad kasutada puhtaid tooteid.

Miks valida Babe?

Soovides proovida Apotheka Beauty pakutavaid apteegikosmeetika brände, ei pea kogu kosmeetikakappi välja vahetama. Alusta sellest, mida sul tegelikult vaja on ja vali kindel tootja. Üks selline usaldusväärne ja kvaliteetne bränd on Babé. Babé tooted kuuluvad nahaarstide, farmatseutide, kosmeetikute ja teiste ekspertide soovituste nimekirja. 

On leidnud märkimist, et Babé tooted on meeldiva lõhn ja kerge koostisega, mis jätab pärast kasutamist mõnusa tunde. Need kaks faktorit mängivad olulist rolli toodete kasutuskogemuse juures ja rõhutavad nende kvaliteeti.

Seejärel vali toode, millega alustada. Suvisel ajal on selleks kindlasti päikesekaitsekreem. Babé Super Fluid emulsioon näole on suurepärane suvine toode, sest see ühendab endas kaks olulist aspekti: jumestamisel saab seda kasutada aluskreemina ning muidugi pakub samal ajal tõhusat päikesekaitset. Kui ei soovi kohe tervet toodet osta, on hea mõte uurida testrite saadavust. Sellist saad katsetada erinevaid tooteid, leidmaks see, mis sinu nahale kõige paremini sobib.

Kvaliteetne kosmeetika on investeering

Babé Laboratorios sai alguse Valencias, Hispaanias. Nüüdseks on see kahe proviisori poolt asutatud bränd leidnud tee enam kui 30 riigi turgudele üle maailma. Just tänu loojate teadmistele ja kogemustele õnnestus luua nahasõbralikke hügieeni- ja kosmeetikatooteid pakkuv bränd. 

Babé tooted on üks näide brändist, kes ei karda investeerida aega ja raha kosmeetikatoodete väljatöötamisse ning põhjalikku testimisse. Kõikide toodete arendamisel keskenduti sellele, et naha eest hoolitsemine eriti lihtsaks muuta. Kvaliteetse kosmeetika tähtsus ulatub kaugemale vaid ilust ja enesetundest – see mõjutab otseselt sinu naha tervist ja heaolu. 

Valiku tegemisel on olulisel kohal ka hind. Teaduspõhine lähenemine kosmeetikatoodete arendamisele nõuab suuremaid investeeringuid nii rahaliselt kui ajaliselt.  Ent vaid tänu teaduslikule lähenemisele on võimalik tagada, et turule jõudvad tooted on tõhusad ja ohutud.

Ja kuigi Babé Eesti tooted võivad tunduda kallimad, siis tegelikult on brändi sees tooteid erinevas hinnaklassis ning hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. See kehtib üleüldiselt apteegikosmeetika kohta. Farmatseudid on märganud, et apteegikosmeetika eelistamine kasvab. Arusaadav, kuna see ei ole populaarne ainult nahaprobleemide raviks, vaid ka juhul, kui nahal esineb ühtegi konkreetset muret. 

Ka on apteegikosmeetika soetamine nüüd kordades kergem! Lihtsalt külasta e-poodi, vali sobivad tooted välja ning oota, kuni need jõuavad sinuni. Võib-olla tundub alguses, et kvaliteetsete toodete soetamine on kulukam, kuid lõppkokkuvõttes säästab see sinu nahka, aega ja rahakotti. Investeerimine õigetesse vahenditesse tähendab pikaajalist kasu ja paremat tulemust, mis on kindlasti väärt panustamist. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.