Kolm ilutoodet, mille leiab alati sarja “Pilvede all” grimeerija Merli Kutsari meigikotist

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Grimeerija Merli Kutsar. Foto: Kadi Märk

Grimeerija Merli Kutsaril on kolm lemmiktoodet, milleta ei kujutaks argipäeva ettegi. Üheks olulisimaks vahendiks peab ta Babe rulldeodoranti. “Kuna töötan jumestajana, tähendab see kliendile väga lähedal olemist, tihtipeale on selleks täiesti võõras inimene. Seega on minu elukutse juures hügieen ülioluline,” räägib ta.

Kuigi Merli oli katsetanud erinevaid deodorante, polnud ta ühegi tulemusega rahul. Seevastu jätkub tal Babe kohta vaid kiidusõnu: “Ei mingeid rante või ebameeldivat lõhna. See laseb kehal hingata ega tõmba higinäärmeid kinni, samas ei lase tekkida ebameeldival lõhnal.”

Babe rulldeodorant 50 ml 12,34 € (Apotheka)

Loomulikult on Merlil ka lemmikripsmetušs – Collistari Volume Unico Intense Black. Eelkõige kiidab ta toote koostist: “See pole peale kandes liiga vedel ega kuiva ära nii kiiresti nagu paljud teised.” Toode sobivat ideaalselt sellele, kes soovib kunstripsme-efekti.

“Collistari Volume Unico muudab ripsmed tihedaks ja pikendab neid. Väga meeldib selle hari, mis leiab üles ka pisemad ripsmekarvad ja suudab need üksteisest eraldada.”

Collistar Volume Unico Intense Black 13 ml 16,99 € (enne 23,29 €, PhotoPoint)

Juba aastaid on Merli olnud truu Diori jumestuskreemile Forever. “See on siidja tekstuuriga, toodet on lihtne peale kanda ja tulemus jääb värske ning särav. Kreem sulandub ideaalselt nahal, ei vaja ilmtingimata puuderdamist ja selle koostises sisalduvad UV-filtrid kaitsevad nahka päikese kahjuliku mõju eest,” räägib Merli.

Ka püsib toode peal terve päev. “Märkimist väärib ka see, et Diori Forever jumestuskreemil on saadaval roosaka alatooniga värv, mis sobib hästi just põhjamaa naisele.”

Dior Diorskin Forever 30 ml 43,95 € (Loverte)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.