Tantsustuudio loojad: tants võiks jõuda iga lapseni, nutivabalt

Lilian Veetamm ja Grisse Koppel asutasid viie aasta eest professionaalse tantsustuudio Prodance (vaata www.prodance.ee) ning võtsid eesmärgiks, et tants jõuaks iga lapseni.

Stuudio on kasvanud jõudsalt ning hooajal 2021/2022 treenis seal pea 800 õpilast. Treenereid töötab stuudios 12 ning uuel sügisel on plaanis avada filiaal ka Tartus. Lisaks toob sügis ProDance’ile Harjumaal mitmeid uusi koostööpartnereid – ikka selleks, et tants jõuaks iga lapseni.

Ka väljaspool pealinna on lahedaid trenne

Prodance Tantsustuudio eesmärk on pakkuda Eesti eri piirkondades kõikidele lastele kvaliteetseid ja parimaid treeninguid ning teha kõik kummutamaks arusaama, et kõik kõige lahedamad trennid on ainult Tallinnas.

Hea näitena toovad Prodance’i asutajad välja, et septembris 2022 avatakse treeninggrupid Harjumaal Vaidas.

Prodance’i treeningud toimuvad üle kogu Harjumaa erinevates üldhariduskoolides ja spordiklubides. Lisaks koolidele teeb Prodance Tantsustuudio koostööd ka lasteaedadega, kus toimuvad samuti showtantsu-, cheerleadingu-, iluvõimlemise ja akrobaatikatreeninguid. ProDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsu kogemusest ja vanusest.

Noorimad tantsijad, kes Prodance’i stuudiotes harjutamas käivad, on 2-aastased. Kõige väiksematele on loodud nimelt tantsulise iluvõimlemise grupid, kus saab esimese trennikogemuse ja seda läbi arendavate ning mitmekülgsete treeningute.

Tantsutrennides arendatakse rütmitunnetust ning õpitakse koreograafiaid. Tantsutrennides õpitavad tantsulised kavad arendavad laste mõtlemisvõimet, kehalist liikumist ja muusikalist taju. Iga liige on oluline, pühendutakse igaühele personaalselt lähtudes tantsija arengust.

Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, suve- ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega erievatel tantsuvõistlustel. 

Nutivabad suvelaagrid ja uued sõbrad

Tantsukooli kõrvalt ja sellega oma moodi sümbioosis hoolitsetakse veebilehe www.lastelaagrid.ee eest ning korraldatakse mitmekülgseid ja arendavaid spordi-ja vabaaja laagreid erinevas vanuses lastele ja üle kogu Eesti.

Sel suvel on palju vahvaid laagreid Harjumaa eri piirkondades, kus toimub aktiivseid tegevusi kvalifitseeritud meeskonna järelvalve all. Tähtsal kohal on laagrites muidugi sport ja tervis – kavas on showtants, jalgpall, jooga, iluvõimlemine, cheerleading, akrobaatika, korvpall ning võistlused.

Lisaks saab tutvuda uute inimestega ja suhelda nendega päriselt, mitte läbi veebi. Sellise suhtlemise toetamine on praegusel ajal väga vajalik, sest ühiste mängude käigus arendavad lapsed kokkulepete sõlmimise ning erinevate siituatsioonide lahendamsie oskusi.

Laagriprogramm on seega mitmekülgne ja tegevusterohke ning laagrid on nutivabad, et toetada omavahel reaalset suhtlemist. Laagrites on järel veel mõned vabad kohad. Uued sõbrad ja vahvad emotsioonid ootavad!

Prodance Tantsustuudio koolituskuludelt on võimalik taodelda 20% tulumaksutagastust.

Registreerimine vabadele kohtadele Prodance Tantsustuudio grupitrennides algab augustis. Eelbroneeringuid uueks hooajaks 2022/23 võtetakse vastu terve suve vältel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.