Sisuturundus

RiiSaikel – pood, mis pakub rohkelt stiiliinspiratsiooni ja teeb su õnnelikuks!

Lauljatar Laura Pritsile meeldib rõivaid valides pöörata trendid pea peale ning julgelt katsetada.Foto: erakogu

Kas tead, kuhu viivad Eeva Esse, Laura Prits, Heidy Purga, Ženja Fokin, Liisa Leetma, Getter Jaani, Jana Hallas, Kristel Aaslaid, Madeleyn Kurg ja paljud teised ägedad oma kõige stiilsemad rõivad siis, kui nad neid ise enam kanda ei soovi? 

See salapärane paik asub Tallinna kesklinnas Õnnepalee taga, kus ühte üsna tavalisse hoovimajja on end sisse seadnud tõeline taaskasutuse pärl – RiiSaikel. Teadlikult kureeritud kasutatud rõivaste pood, kus müük käib inimeselt inimesele, nii et sa tead, kelle asjad ostad. Igaüks saab boksi rentida (kokku on neid 88) ja oma asjad teisele ringile saata.

Poe kirglik süda ja pühendunud hing Riia Aigro meenutab kahe aasta tagust esmakohtumist toona tühjade ja kõledate ruumidega: “See valge pikk koridor oma ühes seinas avanevate väikeste kambritega meenutas hullumaja. Kõik siin tundus nii inspireerivalt äge ja nüüd ongi see koridor ja viis stiilipalatit täis väärt jätkusuutlikku moekraami.” 

Riiale on RiiSaikel elustiil – veedab ta siin ju suure osa oma päevadest. Naine on aga õnnelik, sest poega majandamine ja klientidega suhtlemine on puhas lust ja rõõm ning hobi. 

Popid on ka RiiSaikeli kliendiüritused, kuhu koguneb sõprade ja klientide kirev ring. DJ keerutab plaati, külalised suhtlevad, kõigil on hea ja lõbus olla ning atmosfäär on lahe.

RiiStaarid kommenteerivad

Telenägu Eeva Esse: “RiiSaikel oma stiilipalatitega on klass omaette. Saan oma kappi seisma jäänud riietele uue elu anda ja endale uusi lemmikuid leida. Alati mõnus käia, olla ja suhelda. RiiSaikel ongi rohkem nagu elustiilikeskus!”

Muusik Laura Prits: “RiiSaikelis on mõnus energia. See on enamat kui taaskasutuspood. See on kogukond ägedaid, mitmekülgseid ja inspireerivaid inimesi, kes toovad teisele ringile unikaalseid leide oma riidekapist.

Vaata kindlasti RiiSaikeli e-poodi

Kuidas RiiSaikelis osteldes parima tulemuseni jõuda?

Riia Aigro soovitab.

Riia AigroFoto: Laura Nestor
  • Võta aega! Vähemalt kaks tundi ja vaata rahulikult kõik läbi.
  • Proovi selga! Muidu ei tea, kas on paras ja mugav. Ja sinu.
  • Julge kombineerida! Kihiti riietumine on fun, eriti sügisel on tore laduda üks kiht teise otsa – on soe ja stiilne ka.

Eeva Esse soovitab.

Eeva EsseFoto: Kanal2
  • Otsi omanäolist! Oluline on mõtteviis. Ei pea kiirmoe tsüklitega kaasa jooksma, rõiva eluiga on tegelikult märksa pikem kui moetrendid seda ette dikteerivad.
  • Kombineeri! Pane uued sekkarileiud kokku juba olemasoleva garderoobiga.
  • Eelista klassikalist ja ajatut stiili ning lõikeid! Ära sõltu liigselt moelavadelt puhuvatest uutest tuultest. 

Laura Prits soovitab.

Laura PritsFoto: Erakogu
  • Julge katsetada ja tule mugavustsoonist välja! Kui muidu ei meeldi väga värvilised rõivad, siis pisut kirjuma mustriga sall või jalanõud annavad kogu look’ile palju värskema jume.
  • Vali esemeid, mida saab erinevalt komplekteerida! Üks hea leid võib olla kümne omanäolise ja vinge komplekti aluseks. 
  • Pööra trendid pea peale! Sega vingelt kokku mitu erinevat stiili, näiteks mina kannan vintage-siidsärke nahkpükse meenutavate teksade, tanksaabaste ja nahast kaelaehtega.

Riisaikel asub Tallinnas, Tatari 64 hoovimaja II korrusel.

Facebook ja Instagram

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.