Sisuturundus

Pühadele vastu elegantselt ja efektselt Ella Hopfeldti triiksärgis

Pühade eel on alati pidulik tunne, mida tahaks väljendada ka oma riietusega. Siin tekib tihti aga dilemma – kuidas valida selline rõivakombinatsioon, mis peegeldaks üldist pidulikumat meeleolu, kuid ei tunduks samas ülepingutatud. 

“Mina kannan sellistel hetkedel, kui soovin näida sundimatult šikk, tavaliselt triiksärki,” räägib Eestimaise naiste triiksärgibrändi Ella Hopfeldt üks loojatest Marion Paavel. Triiksärgiga on Marioni sõnul kõik väga lihtne – paned selga, valid juurde mistahes paari pükse, peale bleiser ja ongi laitmatu välimus saavutatud. 

“Kui on soov natuke pidulikum välja näha, siis on mu esimene valik topeltmansettidega triiksärk. Topeltmansetid  ja mansetinööbid muudavad välimuse täpselt õigel määral stiilsemaks ja silmapaistvamaks,” täpsustab ta.  

Topeltmansetid on kõnekas detail

Topeltmansettidega triiksärgi teevad eriliseks selle tavapärasest kaks korda pikemad mansetid, mis kandmisel pööratakse tagasi ja kinnitatakse mansetinööbiga. Mansetinööbid, ka kõige tagasihoidlikumad, on omanäoline ning pilkupüüdev täiendus igasugusele rõivakombinatsioonile. 

Triiksärgi sobitamine riietusse on lihtsamast lihtsam. Näiteks hele pastelltoonis särk (valge, helesinine või roosa), sobib pea kõikide riietega. Olgu tegemist musta, tumesinise või halli pliiatsseeliku või pükskostüümiga, ilus triiksärk annab sellele juurde suure annuse sära ja stiili. 

Mis muudab triiksärgi eriliseks?

Marion Paavel nendib, et valge triiksärk on loomulikult klassika. Suurel osal naistest on mingi versioon sellest kapis olemas, kuid et ennast levinud riideesemes hästi ja erilisena tunda, tuleks leida endale valge triiksärk, mis tõepoolest oleks pisut eriline. 

Mis muudab ühe valge triiksärgi eriliseks? “Esiteks veatu istuvus,” vastab Marion kõhklemata. Kui triiksärk hästi ei istu, siis rikub see hoobilt kogu väljanägemise, tekitab ebakindlust ja on lisaks kõigele ka ebamugav. 

Soov pakkuda hästiistuvaid, kehasse töödeldud triiksärke erineva pikkuse ja kehakujuga naistele on põhjus, miks Ella Hopfeldtis on väga palju tähelepanu pööratud erinevate triiksärgilõigete väljatöötamisele.

Ella Hopfeldti triiksärgid on oma lõigetelt ja istuvuselt ainulaadsed mitte ainult Eestis, vaid terves maailmas. Nimelt on brändi disainerid loonud unikaalse triiksärgimudelite süsteemi, mis lisaks suurusnumbritele arvestab ka kandja kehakuju. Oluline on vaid valida enda pikkusele ja kehakujule sobiv mudel (seejuures on abiks Ella Hopfeldti kehatüübi test), leida mõõdutabelite abiga õige suurusnumber ning saad triiksärgi, mis on justkui sinu keha järgi õmmeldud. 

“Päris kindlasti muudavad valge triiksärgi silmapaistvaks ka selle kangas ja detailid,” jätkab Marion. Ta täpsustab, et kui triiksärk on tehtud kõrgema klassi kangast, siis on seda kohe näha isegi asjatundmatule pilgule ning mis veelgi olulisem – seda on seljas tunda. Ka triiksärgi krae ja mansetid on kõnekad detailid, mille järgi on lihtne kvaliteetset triiksärki muudest eristada.

Valge pole sugugi ainuke valik

Kui valge triiksärk on olemas ning soovid täiendada garderoobi muude värvidega, siis annab selleks hea võimaluse näiteks helesinine või roosa särk. Nende värvide eelis on see, et need pakuvad valge triiksärgiga võrdselt kandmise võimalusi, kuid aitavad muuta riietuse vaheldusrikkamaks.

Ella Hopfeldti topeltmansettidega triiksärgid on müügil kaubamärgi veebipoes. Eestis saabuvad särgid kohale Omniva pakiautomaatidega kõigest 2–3 tööpäeva jooksul. Seega jõuab praegu veel triiksärgi ka jõulukingituseks tellida . Vale suuruse tellimise pärast ei tasu muretseda, sest tagastamine ning vahetamine käib Ella Hopfeldtis kiiresti ja lihtsalt. 

Kuni jõuludeni saab sooduskoodiga GEENIUS15 ostult Ella Hopfeldti veebipoes 15 eurot soodustust

Topeltmansetiga triiksärgi puhul pole ohtu, et see pärast pühi riidekappi kasutult rippuma jääks. See mitmekülgne riideese sobitub küll perfektselt pühadeaegsesse meeleollu, kuid on ka uuel aastal omal kohal nii kontorigarderoobis, erilisematel sündmustel kui ka vabal ajal. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.