Poolsaapad, kontsasaapad, säärsaapad… Mis on moes ja millisest mudelist ei pääse üle ega ümber?

Garderoobis võiks olemas olla kvaliteetsed ja stiilsed kontsaga saapad, mis sobivad tõmmata jalga nii tööle minnes kui ka peole suundudes.Foto: Shutterstock

Saapaid ei saa kunagi olla liiga palju! Missugused on aga need saapad, millest ei saa üle ega ümber ja mis peavad olema olemas iga naise garderoobis? Oleme kokku pannud mõned soovitused, mille põhjal täiendada enda jalatsikollektsiooni. 

Kvaliteet on alati moes

Üks on kindel: kvaliteet ei lähe kunagi moest! Arvestades meie muutlikku ilmastikku ning nelja aastaaega, vajad sooja ja kuivana õuest tuppa jõudmiseks korralikke saapaid, mis peavad vett ja hoiavad jahedamal ajal jalad ka soojas. Sobilikud on näiteks just sellised Riekeri saapad. Sellised jalanõud on väga praktiline valik, kuna need on valmistatud parimast materjalist ja on seetõttu vastupidavad.

Et saada kvaliteetsed jalanõud, eelista alati vastupidavaid materjale nagu näiteks täisnahk ja veendu, et jalatsid oleksid nii veekindlad kui ka soojad. Viimane on oluline just talvesaapaid soetades. Kvaliteetseid saapaid leiab nii Riekeri kui ka teiste brändide valikust. Kanna korralikke ja vastupidavaid saapaid iga päev nii tööl kui puhkehetkedel. 

Stiilsed chelsea saapad

Kvaliteet on alati moes ja sama võib öelda ka chelsea saabaste kohta. Need saapad sobivad kõikideks päevadeks, mil soovid saavutada casual looki. Kanna chelsea saapaid nii teksaste, valge pluusi, aga miks mitte hoopis mõne särkkleidiga.

Kõige levinumad ja eestlaste seas armastatumad mudelid on need, mis on valmistatud mustast või pruunist nahast. Juhul, kui soovid aga natukene rohkem eristuda, vali enda garderoobi rohelised, beežid või mõnes teises toonis saapad.

Kontsaga saapad

Kontsaga saapad asendavad talvisel ajal imehästi kontsakingi. Mõned eelistavad kanda kontsaga saapaid igapäevaselt, teised aga vaid teatrisse või pidulikumale sündmusele minekul.

Vali enda garderoobi korralikud, kvaliteetsed ja stiilsed kontsaga saapad, mis sobivad tõmmata jalga nii tööle minnes kui ka peole suundudes. Seda tüüpi saapad ei lähe kunagi moest, seega tasub eelistada alati kvaliteetseid materjale, siis kestavad saapad kaua.

Kandilise ninaotsaga saapad

Kandilise ninaotsaga saapad on tagasi! Neid kandes võid olla kindel, et sind rõõmustatakse paljude komplimentidega. See on tõeliselt stiilne valik, mida võib kanda kasvõi iga päev, sõltuvalt sellest, millises stiilis soovid riietuda.

Väga julge ja erakordselt stiilne valik on valged saapad, mida kanda üleni mustade riietega – katseta ja kanna julgelt!

Selleks, et jalatsid peaksid vastu võimalikult pikalt, tuleb nende eest ka korralikult hoolitseda. Kuidas seda teha, sõltub saabaste materjalist, seega tutvu alati enne hooldust materjali omaduste ja hoolduse soovitustega. Nii tagad selle, et jalanõud püsivad kaua ilusad ja õiges vormis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.