Crocs jalanõud on kindlasti tuttavad kõigile – need on eriti populaarsed just arstide, kokkade ja teiste inimeste seas, kes teevad suure osa päevast tööd jalgadel.

Neil on ka veidi krõbedam hind, kuid seda kõike põhjusega – siin on peamised põhjused, miks on Crocs’i jalanõud muutunud nii populaarseks.

Mugavus

Esimene asi, mis Crocs jalanõudega seostub, on nende mugavus – nende kandmine ei väsita jalgu ning astumine on pehme. Enamus Crocs jalanõudel on väikesed augud, mis lasevad pääseda õhul jalgadeni ning seeläbi nendel hingata. Kuigi see omadus on ka plätudel ja sandaalidel, on Crocs jalatsid väga vastupidavad ja elastsed. Neid on võimalik kanda igal ajal ja igas olukorras – nende kummist materjal peab ideaalselt vastu ka vesistes tingimustes..

Usaldusväärsus

Kui Sinu jaoks on oluline vastupidavus, siis see jalanõu on ideaalne. Seda on raske katki teha, neid on mugav kasutada nii vees, mudas kui ka mustuses. Neid on veel kergem puhastada – kummist materjal on hoiab eemal liigse mustuse ning iga plekk tuleb kergesti maha. Sa ei vaja selleks spetsiaalseid hooldusvahendeid nagu spreisid või kreeme, et neid efektiivselt puhastada. Võrreldes teiste jalanõudega on nende materjal paindlik, kuid piisavalt tugev, et tulla toime iga olukorraga.

Stiilne

Kuigi nende välimus olla paljude inimeste jaoks pigem eemaletõukav, sobivad need ideaalselt tänapäeva moodi. Tänapäeval on moes igasugused kirevad ja eristuvad stiilid. Inimesed, kellel on unikaalne stiilitunnetus, eelistavad kindlasti oma teiste riietusesemetega Crocs jalatseid. Nende ainulaadne disain kombineerib mugavust ja Itaalia moodi ning neid on võimalik valida nii meestele, naistele, lastele ning isegi vanematele inimestele.

Vastupidavus

Uute jalanõude ostmine on alati aeganõudev ja tülikas, kui vanad lemmikud jalanõud on katki või oma kvaliteedi poolest halvenenud. Crocs jalanõud kestavad väga kaua, sest nende unikaalne materjal ei halvene niipea. Neid on võimalik kasutada nii kõndimisel, jooksmisel kui ka rasket tööd tehes. Nende kvaliteetne olemus võib kesta vähemalt 4-5 aastat, mispärast ei pea Sa niipea uute jalanõude pärast muretsema.

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Crocs jalanõud on oma hinnaklassilt veidi kõrgemad, mispärast võid mõelda – kuidas aitab see mul raha säästa? Isegi oma hinna poolest võid Sa veel rohkem raha kaotada – teised brändid, kes pakuvad peaaegu samas hinnaklassis sarnaseid jalanõusi, peavad vastu kuni aasta. Eelnevalt mainitud 3-4 aastane vastupidavus on igal juhul igat senti väärt, kuna Crocs panustab oma tootearendusse suurelt, et pakkuda parimat lahendust igaühele.

Kerge hooldamine

Üldiselt vajavad tuntud brändide jalanõud ka kallist hooldust, mis muudavad need veelgi kallimaks kui algne soetamishind. Crocs jalanõusi on lihtne hooldada – Sa ei pea nägema palju vaev, et hoida neid puhtana ja hoida nende pikaaegset kvaliteeti. Piisab vaid veest, seebist ja rätikust ilma, et peaksid muretsema, et nende värv tuhmuks.

Ergonoomiline disain

Need jalanõud on ergonoomiliselt disainitud nii, et see pakuks parimat kasutajamugavust. Nende disain toetab jalga ning suudab ideaalselt kohanduda kandja jalaga ilma, et peaksid muretsema liigesevalude või ebamugavuse pärast. Neid soovitatakse isegi arstide poolt inimestele, kellel on ainulaadsed jalakujud ning kes vajavad jalanõude tuge, et mugavalt kõndida.

Spetsiaalselt arendatud materjal

Croslite on patenteeritud materjal, mis on vetruv plastmassi taoline segu. See muudab jalanõu kergeks ja ergonoomiliseks, kuna see pehmeneb vastavalt keha soojusele – nii vormib jalats oma koju jala järgi. Lisaks on materjal antibakteriaalne, hoides eemale erinevaid baktereid, jalaseeni ja ka ebameeldivat higilõhna. See materjal istub hästi jalas, kuna see ei libise, mis muudab nad ideaalseks kasutamiseks nii kuivades oludes, vees või muudes sarnastes tingimustes.

Mitmekülgne disainivalik

Crocs jalanõud on tuntud oma kireva valiku poolest. Suures koguses värve ning erinevad detailid pakuvad võimalust leida endale sobiv värvilahendus nii naistele, meestele kui ka lastele. Valikust leiad nii plätusi, kummikuid kui muid jalanõusi nii soojadeks suveilmadeks kui ka vihmasteks sügisilmadeks.

Crocs jalatsid on muutumas aina enam populaarsemaks just oma mitmekülgse disaini, unikaalse materjali ja hea kvaliteedi poolest. Tutvu lähemalt Crocs valikuga ning loe lisa Kaup24 veebipoest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.