Sisuturundus

Eesti looduskosmeetika kaubamärk JOIK tõi turule ainulaadse advendikalendri

Foto: JOIK

Aasta kauneima aja tähistamiseks on Eesti looduskosmeetika ja koduspaa kaubamärk JOIK pärast väikest pausi taas välja tulnud ainulaadse advendikalendriga.

Sel aastal ehib kalendrit Eesti maalikunstniku Katrin Karu teos „Küllus“. Abu Dhabis loodud ja sealsest tuledesärast ning küllusest inspireeritud maal toob soojust ja valgust põhjamaisesse pimedasse, ent pidulikku pühadeaega.

JOIK külluslik advendikalender muudab iga detsembrihommiku luksuslikuks ja põnevaks! Pühadekalender on täidetud nii JOIK Organic kui Home & Spa sarjade populaarseimate toodetega ning sel aastal leiab sealt uudistoodetena ka dekoratiivkosmeetikat, mille lisandumist JOIK põhisortimenti on oodata lähitulevikus.

Piiratud koguses advendikalender on müügil novembrikuu jooksul valitud edasimüüjate juures.

JOIK advendikalender on osa pikaajalisest eriprojektist “JOIK koostöös Eesti disaineritega“. Projekti käigus sünnib limited edition toode, mille on kujundanud üks Eesti tunnustatud kunstnik, disainer või illustraator.

JOIK brändi looja ja omanik Eva-Maria Õunapuu ja kalendri kunstnik Katrin Karu

2021. aasta advendikalendri kujunduse autor on andekas Eesti maalikunstnik Katrin Karu. Katrin alustas oma kunstnikukarjääri 2012. aastal. Tema kiiresti populaarsust võitnud strukturaalsed ja suuremõõtmelised maalid on jõudnud juba Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Leedu, Jaapani, Araabia Emiraatide, Kuveidi ja Eesti kunstikogujate erakogudesse. Katrini maale saab näha Hilton Tallinn Park Hotellis ja mitmes Eesti restoranis, tema töid on eksponeeritud isikunäitustel nii kodumaal kui piiri taga. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli, kus õppis kunsti ja reklaami.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.