Ära maga maha! Suvepealinn kutsub saama osa eksklusiivsest õhtust rannaliival koos hõrkude maitsete ja muusikaga

Hedon SPA & Hotel ning ajakiri Mood kutsuvad sind osa saama ühest tõeliselt šikist õhtust koos parimate maitseelamuste ja muusikaga.Foto: Janek Põldots

Mis oleks mõnusam kui võtta kallim käevangu ning sõita üheks juulikuu nädalavahetuseks suvepealinna lõõgastuma. Sind ootavad hõrgud maitsed ning meelipaitav muusika… 

Hedon SPA & Hotel ning ajakiri Mood kutsuvad sind osa saama ühest tõeliselt šikist õhtust koos parimate maitseelamuste ja muusikaga. Sulle avaneb ainulaadne võimalus veeta 9. juuli õhtupoolik nautides 5-käigulist õhtusööki, mille on kokku pannud restorani Raimond peakokk Marko Lumera. Kell kuus algavat õhtusööki saadab ülevoolav muusika Lennalt ja õhtu viib öösse dj Liisi Voolaid. 

Garanteeritud on hõrgud maitsenaudingud.Foto: Albert Sillaste

Hedon SPA & Hotel on ainulaadne naudingute oaas Pärnu rannaliival, kus veeta üks muretu nädalavahetus õdusas atmosfääris. Garanteeritud on hõrgud maitsenaudingud ja eksootilised spaahoolitsused ning saunaelamused. Ajaloolisest Mudaravila hoonest leiad Hedonispaakompleksi, rannapromenaadi ääres aga modernse hotellikompleksi koos kahe suurepärase restoraniga.

Suu saab tõeliselt vesiseks

À la carte restoran Raimond asub peaaegu rannaliival. Sinu jaoks on loodud romantiline kohtumispaik, kus peatub aeg ning algab muinaslugu muusikas. Raimond ei paku aga elamusi ainult suveperioodiks – restoranis on mõnus aastaringselt. Hubases õhkkonnas näed sügismaru pekslemist lainetes, jääväljade sillerdust talvel, esimeste rändlindude saabumist kevadel ning kuurordile omast melu suvekuudel. 

Restorani Raimond kõrval asub teinegi suurepärane casual-stiilis resto Akord, kus ootavad sind otse grillil valmivad liharoad, merelinnale kohased kalatoidud ning hõrgud mereannid. Mitmekülgsest menüüst ei puudu ka salatid, supid, burgerid, taimetoidud ega suussulavad desserdid.

Restoran Raimond on romantiline kohtumispaik, kus peatub aeg ning algab muinaslugu muusikas.Foto: Albert Sillaste

Võta aeg maha! 

Ajaloolise hõnguga Mudaravila hoones saad nautida spaamõnusid ja end korralikult hellitada – Vaikne spaa on selleks just sobiv paik. Puhastav ja lõõgastav spaarituaal kulgeb rahulikus tempos kuni kolm tundi ning iga külaline saab valida saunarituaaliks kaasa sobivad kehahooldustooted. Võta endale kümbluseks piisavalt aega – küll jõuad argipäeval taas kiirustada. Pärast kümblust Vaikses spaas võiksid nautida ka spaahoolitsusi. Nii on kindel, et lähed koju täielikult lõõgastunult ja värske energiaga. 

Hedon SPA & Hotelist lahkud täielikult lõõgastunult ja uue energiaga.Foto: Albert Sillaste

Selleks et saada osa parimatest maitse- ja muusikanaudingutest, tasub endale juba varakult laud kinni panna. Uuri julgelt lisainfot ning broneeri endale koht e-maili teel sales@hedonspa.com või telefonitsi +372 44 99 021

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.