Uudis

Viis selle suve kuumimat päikeseprillitrendi

Päike sirab taevas ja räägitakse, et ilmad lähevad aina soojemaks (seda kinnitab ka pilgu kalendrisse heitmine: käes on mai keskpaik). Seega on ideaalne aeg endale ägedad päikeseprillid osta. Popsugar reastas viis kõige suuremat trendi, mille seast endale sobiv leida.

Kiisud pole kuhugi kadunud

Klassikalised kassisilma-kujulised on alati moes. Ka leidub neid laias valikus: kui tahad, proovi võimsaid roosade klaasidega prille, mis ei jää kellegi märkamatuks, kui aga eelistad tagasihoidlikumaid, pööra pilk vikside mustade suunas.

Päikeseprillid 725 €. Gucci, net-a-porter.com.
Päikeseprillid 15,95 €. Zara.

Ümmargune kui maakera

Jaa, siin võib tekkida kerge diskussioon, kui usud, et maailm on lapik. Kui see on nii, siis jäta hoopis meelde, et selle suve ühed trendikaimad päikeseprillid on sama ümmargused kui keeduveepott või pulgakomm. Kui oled alati sellistest unistanud, siis ära sea suurusele piire ja eelista erksaid toone.

Päikeseprillid 935 €. Cartier, matchesfashion.com.
Päikeseprillid 12,99 €. H&M.

Kett kaunistab prilli

Nüüd on viimane aeg laenata päikeseprillid enda vanaemalt või tollelt toredalt raamatukoguhoidjalt, kes sulle alati parimaid palasid hoiab, sest nüüd möllavad tänavail ja Instagramis ketiga prillid. Suureks plussiks on see, et sa ei pea muretsema, kuhu oma päikeseprillid panid – need on sul alati kaelas.

Päikeseprillid 427 €. Stella McCartney, net-a-porter.com.
Päikeseprillid 15,99 €. Bershka.

Üks, kaks … kaheksa!

2019. aasta suve kõige-kõige trendikamad prillid on aga kaheksanurksed. Neid julgete fashionista’de päikeseprille leiad poes igas suuruses ja värvis. Lase fantaasia lendu ja ole sel suvel äkilisem kui muidu, loobudes paremaid päevi näinud prillidest, mille ostsid kolme aasta eest pudupoest.

Päikeseprillid 315 €. Marni, net-a-porter.com.
Päikeseprillid 16 €. Topshop.

Otse jooksurajalt

Kui sa oled kippunud jätma pärast pikemat jooksutiiru, rattaga sõitmist või suusatamist ette oma spordiprillid lootuses, et saad nendega kunagi ka tänavale rahva sekka astuda, oled õnnega koos – need on sel suvel ääretult trendikad. Valik on igati eeskujulik: katseta näiteks lillade klaasidega või hoopis neoonsete raamidega isendeid.

Päikeseprillid 355 €. Balenciaga, balenciaga.com.
Päikeseprillid 19,99 €. Asos Design, asos.com.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.