Viis nippi, kuidas hoida oma rinnahoidjaid kauem värskena

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash

Ostsid endale imeilusa rinnahoidja, kuid kardad, et läheb nagu alati ja pärast paari korda on vorm ja efektne värv kadunud? Ole mureta, Who What Wear pani kirja viis nõksu, millest lähtuda, kui tahad oma uut lemmikut veel poole aasta või aasta pärast kanda.

Uuri hoolikalt hooldusjuhendeid

Usu või mitte, aga paljud rinnahoidjad nõuavad keemilist pesu. Seetõttu püsivad need tükk aega pesukorvis enne, kui jõuavad taas su selga. Eelista eset, mida võid ka masinaga pesta.

Rinnahoidja 166 €. Fleur du Mal, net-a-porter.com.

Jälgi temperatuuri

Enne, kui pistad pesu masinasse, vaata, millise temperatuuriga võid seda pesta. Ideaalis võiks selleks olla 40 kraadi, nii on kindel, et aluspesu saab korralikult puhtaks ja kõikvõimalikud bakterid on läinud oma teed.

Enne pesemist kinnita

Kui asud pesu pesema, kinnita rinnahoidja haagid. Nii väldid seda, et need jäävad mõne teise kanga või luku külge kinni, tekitades õrnale materjalile suurt kahju. Ahjaa, ja kui sul püsib vähegi meeles, pane rinnahoidjad pesukotti.

Rinnahoidja 44 €. Tommy Hilfiger, Topshop.

Unusta kuivati

Uh, kuivati ja rinnahoidja ei käi kohe kuidagi kokku! Selle asemel lase neil kuivada värskes õhus – ja jaheda ilma või võimaluste puudumise puhul – või toas. Ära viska rinnahoidjaid kiiruga pesurestile, vaid taasta kõigepealt nende esialgne vorm. Kui rinnahoidjas on peidus padjakesed, mis on kohalt nihkunud, sikuta ka need paika.

Ära ole karm

… vaid hell oma aluspesuga, hoides neid eraldi sahtlis. Mis veel parem, hoia rinnahoidjaid kenasti üksteise sees, nii säilitavad korvid oma vormi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.