Uudis

Viis kõige kuulsamat supermodelli, kelle karjäär sai alguse Victoria’s Secreti lavalt

Foto: Vida Press

Stephanie Seymour
Vahest Eesti publikule mitte nii tuttav, kuid Seymour oli 1995. aastal üks esimesi, kes Victoria’s Secreti laval üles astus. Pärast seda sai temast tahetud pesu- ja spordimodell, kes ei saanud tööpuuduse üle enam kunagi kurta.

Foto: Vida Press.


Heidi Klum
Heidi oli vaevu 18, kui moesõule esinema kutsuti. Temast sai hetkega armastatud Victoria’s Secreti angel ja oli ühtlasi ka üks esimesi ingleid, kellele pühendati nimeplaat Hollywoodi kuulsuste alleel. Modell osales inglina moesõul 2009. aastani.

Foto: Vida Press.


Tyra Banks
Modell sai tuntuks 1997. aastal kui esimene mustanahaline, keda kasutas Victoria’s Secret oma moekataloogi kaanel. Veel samal aastal pälvis Tyra telekanal VH1 poolt “Aasta supermodelli” tiitli.  Tyra osales Victoria Secreti moesõudel 2005. aastani.

Foto: Vida Press

 

Gisele Bündchen
Kuni 2004. aastani oli Gisele kõige tasustatum modell maailmas, kes sai 1990-ndate lõpus moesõul osaledes tuntuks oma n-ö hobusekõnnaku tõttu. Ta olevat jalgu teineteise ette sirutanud nagu kalopeeriv hobune. Tänaseks on see modellidele vägagi omane, kuid siis oli see midagi märkimisväärset.

Foto: Vida Press.

Allesandra Ambrosio
Sellele modellile peaks andma välja mingi auhinna. Esimesest etteastest Victoria’s Secreti inglina on ta olnud 120 korda Vogue kaanel.

Sellest võiks juba piisata, kuid Allesandral on olnud ka edukas näitleja filmis “Casino Royalis” ja HBO seriaalis “Entourage” .

Foto: Vidapress

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.