Uudis

Viis Eesti hotelli kandideerib World Luxury Hotel Award auhindadele

Vaid aasta avatud olnud Hilton Park tallinn on samuti nomineeritud prestiižele auhinnale. Foto: Scanpix

Eesti hotellidest kandideerivad sel aastal Pärnus asuvad Ammende villa ning Frost Boutique hotell ning pealinna hotellid Solo Sokos Hotel Estoria, Swissotel Tallinn ja Hilton Tallinn Park Hotel.

Luxury Design Hoteli kategoorias kandideeriva Estoria müügi- ja turundusdirektor Evelin Org ei oska kõige tugevamat konkurenti nimetada: “Hotelle on maailmas miljoneid ja väga erilisi hotelle tuhandeid. Samas tuleb silmas pidada, et inimesed reisivad harva hotelli pärast. Reisimiseks annab inspiratsiooni huvitav sihtkoht. Solo Sokos Hotel Estoria ongi omamoodi kogu Eesti giid, kes Eestit kui köitvat sihtkohta laiemalt tutvustab.”

Eesti hotellidel on kindlasti palju ja tugevaid konkurente. Eelmisel aastal osutus Luxury Design Hotel üldvõitjaks MANATHAI Surin Phuket Taist. Meile lähimad hotellid, mis maade kategooriates on võitnud, on Hotel Katajanokka Helsingis ja Absalon Hotel Kopenhaagenis.

Orgi sõnul on aga Estorial palju tugevusi: “Solo Sokos Hotel Estoria on lugude ja Eesti disaini hotell, mis tutvustab kõikidele meie külalistele Eestit. Jagame Eestiga seotud põnevaid fakte ja lugusid. Samuti oleme sisekujunduses kasutanud rohkelt kaasaegsete Eesti disainerite loomingut, sest ka see on üks osa võimalusest rääkida meie külastajatele Eesti lugu. Igal korrusel on oma lounge ja Eesti kirjanike loominguga raamatukogu. Hommikusöögil pakume toite, mis seostuvad Eestiga. Kliendid kiidavadki oma tagasisides meie lugusid, oma und, hommikusööki, teenindust ja tubade värvilisust, mis pidavat parandama suisa meeleolu.”

Estoria sattus konkursile läbi õnneliku juhuse. “Üks meie rahulolevatest külastajatest soovitas meie hotelli sellele konkursile, korraldaja võttis meiega ühendust,” rääkis Org.

Konkursist ei olnud varem teadlik ka eelmisel aastal Pärnus uksed avanud Frost Boutique hotelli juht Mare Liidemaa. “Oli meeldiv üllatus, kui kutsuti osalema,” ütles Liidemaa. “Loodame juurde saada kontakte ja butiikhotelli külastajaid.”

Luxury Boutique Hotel kategoorias kandideerival Frostil on Liidemaa hinnangul palju tugevaid konkurente, aga väikelinna butiikhotellil ka oma tugevused paljude metropolides asuvate hotellide ees: “Frost Butiik Hotell on väike,kodune ja hubane.”

Eesti hotellidele saad oma hääle anda SIIN.

 

Frost tähistas sel suvel oma esimest sünnipäeva.

 

Solo Sokos Hotel Estoria on ainulaadne äriklassi hotell Tallinna südames.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.