Viis asja, mida pead teadma enne spreipäevituse tegemist

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash.

Spreipäevitus on kiire ja ohutu viis, kuidas saada mõnusalt jumekas nahk. Ent Cosmopolitani arvates pead enne salongi minemist teadma mõnda asja.

Ära vali kohe kõige tumedamat tooni

Loomuliku tulemuse saavutamiseks eelista esialgu heledamat tooni. Niiviisi väldid Rossi möödapanekut sarjast “Sõbrad”, kus tema jume oli pärast esmakordset spreipäevitust kõike muud kui naturaalne. Kui tulemus ei olnud päris see, siis saad järgmine kord valida kraad kangema päevituse.

Kui kaua püsib spreipäevitus peal?

Enamasti püsib tulemus peal viis kuni seitse päeva. Sõltuvalt sellest, kui tihti käid duši all. Hoidu kuumast veest, sest see peseb spreipäevituse kiiremini maha. Eelista pigem leiget temperatuuri ja patsuta froteerätikuga keha kuivaks. Nõnda püsib jume kauem peal.

Seda ei tohi samal päeval teha

Raseeri keha puhtaks päev varem. Selle ajaga jõuab nahk taastuda ja spreipäevitus jääb ühtlasemalt peale. Muidu võtab värv koha sisse nahapoorides ja keha on üleni pruune täpikesi täis.

Ettevalmistus on kõige võti

Enne spreipäevituse tegemist koori nahk hoolega puhtaks ja niisuta nii kaua kuni nahk on pehme ning sile. Nii jääb tulemus ühtlane ja ei kooru koos nahaga järgmine päev maha.

Kata küüned läbipaistva lakiga

Spreipäevitust tehes kantakse värv üle keha, mistõttu saavad toonitud ka küüned. Kanna eelnevalt läbipaistev lakk peale ja pärast salongis käimist võta maha. Niiviisi on maniküür sama värske kui enne.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.