Uudis

Värske Eesti bränd Ratchet Notion pakub ägedaid unisex-särke ja kotte

Räägi, mis on uue brändi Ratchet Notion sünni taga?
Bränd Ratchet Notion sündis inpireerituna minu esimesest isikufotonäitusest, mis kujutas mustvalges formaadis jäädvustatud rulasõitjaid nii Eestist, Soomest kui ka Venemaalt. Näitus andis tõuke teha rulafotodest kandekotid ja trükkida särkidele parimad mustvalged kaadrid eesmärgiga viia fotokunst tänavatele ning inimmassidesse.

Milliseid põhimõtteid ja väärtusi bränd endas kannab?
Ratchet Notion brändi kõige tähtsamaks eesmärgiks on pakkuda kvaliteeti. Meie arvates on see äärmiselt oluline tegur, et tõsta esile brändi ja panna tarbijaid eelistama just Ratchet Notion tooteid.

Ka on innovatsioon meie jaoks prioriteetne. Tahame pakkuda uudseid lahendusi, mis muudaks meie brändi atraktiivsemaks ja kindlasti ka usaldusväärsemaks. Ning muidugi ei tohiks unustada kirge, mis on meie brändi juures üks tähtsamaid komponente. Teeme Ratchet Notion brändi suure armastuse ja kirega, meie jaoks ei ole see puhtalt töö, vaid midagi palju enamat.

See on elustiil, meie endi igapäevane elu. Ratchet Notion annab meile motivatsiooni ja energiat luua ning tuua inimesteni erinevaid lugusid nii kodumaalt kui ka kaugemalt.

Mida brändi nimi tähendab?
Ratchet Notion sümboliseerib liikumist, protsessi või teekonda. Liikuvad rulatajad, surfarid või trikiratturid annavad meile võimaluse jäädvustada ning kombineerida meid ümbritseva staatilise maailmaga neid imelisi ettearvamatuid ja huvitavaid objekte.

Ratchet Notion on süteem, hammasrataste kogum, mis on võimeline suurest infomürast välja noppima parimad palad ning need kenasti visualiseerima.

Millised tooted täna kollektsiooni kuuluvad ja kas on plaanis kollektsiooni ka laiendada?
Täna kuuluvad kollektsiooni unisex T-särgid ja mahukad kandekotid. Särke on saadaval nelja, kandekotte aga 13 erinevat tüüpi.

Kindlasti on meil plaanis laiendada kollektsiooni. Uus aasta toob palju põnevat, seega tasub meie tegemistel silma peal hoida.

LOE KA: Kuidas on saanud fotokunstist üleöö kõige kuumem kunst

Mis hinnaklassi tooted jäävad?
Hetkel müügil olevate T-särkide hinnaks on 35 €. Tulevikus on tulemas ka odavamas hinnaklassis särke. Kottide hind on 65 €.

Kust tooteid osta saab?
Hetkel on tooteid võimalik soetada nii veebipoest, kui ka mitmest Tallinnas asuvast jaepoest. Ratchet Notion brändi müüakse hetkel järgmistes poodides: Reede, Surfhouse, Eesti Disainimaja.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.