Uudis

Paljud moebrändid lõid Eesti Vabariigi aastapäevaks erikollektsioonid

Rõivabrändi Denim Dreami kollektsiooni läbivaks teemaks on Eesti loodus ja ka Eesti lipuvärvid – sinine, must ja valge. “Kangastel kohtab nii eestimaiseid lilli kui ka talvist taevast, külluslikumad mustrid on tasakaalus põhjamaise minimalismiga. Tikandi detail viitab alati hinnas olnud rahvuslikule käsitööle,” iseloomustas kollektsiooni autor Kadri Pajuri.

Tooted on saadaval limiteeritud kogustes suurtemates Denim Dreami esinduskauplustes üle Eesti ning e-poes.

Kleit 129 €

Ehtekunstnik Birgit Skolimowski esitleb populaarset pusleseeriat isamaalistes toonides. “Minu sini-must-valgetes pusledes on põhirõhk sinistel toonidel. Pidupäeva kollektsiooni teeb eriliseks komplekt, kuhu kuuluvad eri suurusega kõrvarõngad, mida saab mitmel erineval viisil omavahel kombineerida,” kirjeldas loodut Skolimowski.

Hinnad jäävad 69-199 euro vahele.

 

Rõivabränd Donna Nordica lõi Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kollektsiooni juba kolmandat aastat järjest. Kui eelmistel aastatel on need olnud väikesed kapselkollektsioonid “Lydia” ja “Lenna”, siis selle aasta “Teele” on suurem: kontorikleitidest kuni pruutkleitideni, viskoosi- ja puuvillasegudest meriinovillase, pitsi, sameti ja metallikplisseeni. Värvid on klassikalised, domineerivad sinine, must ja valge.

Tooteid saab osta Donna Nordica salong-poest (Raua 34, Tallinn). Väike valik on ka Viru keskuse Must Pop Up disainipoes.

Kleit 199 € (ainueksemplar)

Ehtebrändi New Vintage by Kriss juubeli auks loodud ehtesari propageerib eesti keelt ja selle omapära. Emakeelsed inspireerivad sõnad, näiteks “Armastus”, “Elu on äge”, “Kõik on võimalik” ja “100% eestlane” annavad kandjale igati positiivse meeleolu, nagu ka Eesti metsale pühendatud erikollektsioon “Mine metsa”. “See on ood meie loodusele. Samas ka väga oluline meeldetuletus, et Eestis veel õnn nautida puhast loodust ja kõike seal leiduvat vabal ning harjumuslikul moel,” lisas brändi looja Kriss Eglite.

Tooteid saad soetada Viru Keskuse aatriumist kui ka New Vintage by Kriss stuudiost ning kodulehelt.

Käevõru 99-109 €

Kellabränd Aegaon tuli välja lipuvärvides kellakollektsiooniga, mida saavad nüüdsest kanda ka naised. “Meie kollektsioon sündis tänu nõudlikele Eesti naistele, kes meie käest pikka aega naiste mudelit nõudsid. Meil oli hea meel lõpuks nõudlusele järele anda ja teha valmis seitsmest mudelist koosnev “Tabula Rasa 38” seeria, mille seest võib leida ka trikoloori moodustava minimalistliku, ent jõulise kollektsiooni. Inspiratsiooni saime samuti neilt nõudlikelt Eesti naistelt endilt, kes soovisid sisuliselt väiksemat versiooni meeste “Tabula Rasa” mudelist,” kommenteeris turundusjuht Kristjan Rabi.

Tooted on saadaval piiratud kogustes Aaegaoni e-poes, Goldtime kauplustes üle Eesti ja käekellad.ee kaupluses ning veebipoes. Samuti Viru Keskuse aatriumist. Naistemudelite hind on 290 eurot.

 

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.