Uudis

Vaata, milline on elu 21. sajandi Titanicu pardal – tõelises ujuvas linnas miljonäridele!

Kruiisilaeva The World pardale astumine on nagu minek 21. sajandi Titanicule – oma mõõtmetelt ja luksuselt on see täiesti samaväärne selle ikoonilise laevaga. Hetkel Hong Kongis Victoria sadamas seisev 196 meetri pikkune laev on maailma kõige luksuslikum, kirjutab CNN Travel.

Sel aastal on see teinud kaks väga eksklusiivset reisi, ühe Rossi merele Antarktikas, teise Melaneesiasse, mis on Uus-Guinea lähedal.

Ent ärge liialt elavnege! Kajutikohta sinna laevale on peaaegu võimatu osta, sest kõik kajutid – mille hinnaks on umbes kolm miljonit eurot avatud stuudiostiilis kajuti puhul ja kuni 15 miljonit eurot kolme magamistoaga luksuskajuti eest – kuuluvad maailma miljonäridele.

Pardale pääsemiseks on vaja neist kellegi kutset.

Laev on 15 aastat vana ning alguses kuulus osa sellest ühele hotelliketile.
Kuuekorruselisel laeval oli alguses niimoodi plaanis teenida kasumit, ent sellest plaanist ei tulnud midagi välja. Mõni aasta hiljem tuli ärimudelit muuta ning kõik kajutid müüdi maha maailma superrikastele.
Inimesed, kes sinna endale kajuti ostsid, omavad muidugi veel hulka erinevat vara. Paljudel neist on eralennukid ning nende hobid on samuti kallid – nagu näiteks kunsti kogumine.
Ent ainult rahast ei piisa, et endale kajut osta, kui mõni peaks ka müüki minema. Loeb ka see, millega raha on teenitud. Näiteks teletähed ja meelelahutusstaarid pole oodatud. Oprah sinna ilmselt kajutit osta ei saaks, ükskõik kui väga ta ka tahaks, kirjutab CNN Travel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.