Tuntud Eesti ilukaubamaja alustab aastat uue esinduspoe ja uue nimega

Foto: Jake Farra

Eesti üks hoogsamini arenev ilukaubamaja, Kehapood, avas Tallinnas juba kolmanda esinduspoe ning kannab alates 10. jaanuarist uut nime – Macta Beauty ilukaubamaja.

2013. aastal asutatud Kehapoe asutajateks olid õed Gretel Pappel ja Merilyn Veldi ning jõudsalt kasvanud ettevõttel on tänaseks 30 töötajat ja ligi 150 000 püsiklienti, kellele on müüdud üle kahe miljoni ilutoote.

Poe tootevalikus on 350 erinevat ilubrändi, millest ligi 50 kaubamärgi – näiteks IvyBearsi, Smilelabi ja Innovatise – maaletoojaks on ettevõte ise. Igal kuul saadetakse klientidele välja ligi 10 000 pakki ning enamiku Eesti naiste vannitoas leidub nii mõnigi endise Kehapoe, nüüdsest Macta Beauty  ilutoote. 

Koos vastavatud uue esindusega on ettevõttel Tallinnas kokku 3 poodi. Lisaks Macta Beauty nime all 2022. jaanuaris avatatud uuele laokauplusele Kadaka tee 3/3 on plaanis avada kauplused ka Tartus ja Pärnus.

 „Igal aastal külastab meie veebipoodi üle 1 miljoni inimese, täpsemalt 1,3 miljonit aastas,” rääkis ettevõtte müügi- ja turundusjut Gretel Pappel. “2022. aastal loodame saavutada juba 2 miljonit külastust.”

Ettevõtte ostu- ja arendusjuht Merlin Veldi sõnul on tulevikus suurimaks väljakutseks sisenemine Läti, Leedu ja Soome turule ning eraldi müügivõrgustiku käivitamine professionaalidele ning ettevõtetele hulgimüügiks.

Tänaseks on Kehapoest saanud lisaks näo- ja kehahooldustoodete müüjale ka üks suurimaid vajaduspõhise valikuga toidulisandite, nutrikosmeetika, vitamiinide ja kodupuhastusvahendite maaletoojaid ning turustajaid Eestis. Kuna ajaga on kehatoodete osakaal kogu tooteportfellis võrreldes varasemaga vähenenud, jäi Pappeli sõnul senine nimi ajale jalgu ja mõjus klientidele eksitavalt.

Macta Beauty Ilukaubamaja nime all soovitakse jõuliselt laiendada eelkõige loodussõbralike toodete sortimenti, mis oleksid võimalikult puhtad ja orgaanilised, kuid samal ajal sisaldaksid kõige innovaatilisemaid ja uudsemaid nahasõbralikke koostisosi.

Macta Beauty slogan „Ilus igal hetkel“ seisab selle eest, et ilu ei ole ainult välimine vaid, et iga inimene hoiaks oma tervist ja ilu ka seespidiselt. Macta tähendab ladina keeles „imetletud“, „austatud“, „jumaldatud“, „kummardatud“.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.