Uudis

Tommy Hilfigeri ja Gigi Hadidi koostöös valminud kollektsioon on sportlikult mänguline

Tommy x Gigi 2018. aasta kevadkollektsiooni keskmes on kiirus, mis esindab Tommy armastust motospordi vastu ja Gigi tempokat elustiili. Selle läbiv stiil on julge, ent pingevaba, samas mänguliselt moekas, inspireerituna Gigi enda sundimatust sportlikust vabaajastiilist.

Ajatu klassika – sealhulgas laia lõikega ülerõivad, hästiistuvad teksad, sportlikud treeningrõivad ja naiselikud kleidid – saab uue ilme moodsate nahkdetailide, luksusliku siidi ja rebitud denimi abil. Punase, valge ja sinise sportlikule vastandamisele on lisatud Gigi firmamärgiks saanud võidusõidustiilis triibumustrid, graafilised märgid ja tikitud logod. Kuldsed lukud ning kontrastsed õmblused ja äärised annavad riideesemetele viimase luksusliku lihvi.

Selles kollektsioonis sobitatakse omavahel eri vorme – ülilaiu riideesemeid kantakse koos ülikitsaste lõigetega – , ning läbivaks jooneks on jõuline ja enesekindel võidusõidustiil uudses võtmes.

2018. aasta kevadkollektsiooni keskmes on kiirus ja võidusõit.

Kuus küsimust supermodell Gigi Hadidile

Mis inspireeris sind Tommy x Gigi neljanda kollektsiooni loomisel?
2018. aasta kevadkollektsiooni keskmes on kiirus ja võidusõit. Me kombineerisime Tommy armastuse motospordi vastu minu isikliku
sportliku vabaajastiiliga. Kogu selles loomeprotsessis inspireeris meid tugev, enesekindel ja moodne “Tommy tüdruk”.

Millised on sinu lemmikesemed sellest kollektsioonist?
Mulle isiklikult meeldib väga, kuidas tuulejakid välja kukkusid. Mulle meeldivad lõiked ja see, et need on tõeliselt moodsad, kuid samas funktsionaalsed.

Kuidas näeb välja ühisloomeprotsess Tommy Hilfigeriga?
Tommy on imeline mentor moedisaini alal ja meil on kapselkollektsioone luues alati väga lõbus olnud. Ma olen õppinud, kui tähtis on viia kavand korrektselt ellu, et see vastaks täpselt mu ootustele, ning leida inspiratsiooni kõigest, mis mind ümbritseb.

Tommy Hilfiger armastab motosporti ja kollektsiooni teema on “kiirus”, mis on sinu lemmikspordialad?
Nooremana olin ma väga võistlushimuline ratsutaja ja võrkpallur. Nüüd meeldib mulle poks, mis nõuab suurt kiirust, osavust ja jõudu. Ma tunnen pärast poksitundi, et lausa pakatan energiast.

Mis sind võidusõidu juures huvitab ja miks?
Tehnilised aspektid – viisid, kuidas autosid vastavalt võistlusele modifitseeritakse. Või siis see, mida juht räägib oma meeskonnale, kui kihutab kiirusega 300 kilomeetrit tunnis. Kõik selle juures on väga põnev.

Kas sa mäletad oma esimest sõidutundi?
Jah, mäletan, et mu sõiduõpetaja võttis mu kooli juurest peale väga piinliku laimirohelise õppesõiduautoga.

Tommy Hilfigeri kauplused asuvad: Viru, Ülemiste ja Rocca Al Mare keskuses, Tartu Kaubamajas, Lõunakeskuses ja Astri keskuses. Tooted on saadaval ka e-poes denimdream.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.