Toku näitab Disainiturul esmakordselt uut kingamudelit London

Toku loodab pühapäeval Kultuurikatla Disainiturul kohata disainiteadlikke urbanistliku eluviisiga noori, kelle jaoks on tähtis kvaliteet, mugavus ja eetiline tootmine

“Toku London on uus kinnine tänavaking, mille mugavuses ei ole me taas nõus tegema kompromisse. See tähendab, et enne laiaulatuslikku lansseerimist, soovime me lihvida selle mudeli täiuslikkuseni,” kirjeldab ettevõtte eesmärki Toku brändijuht Kristiina Toots. Esimese tootjapoolse majasisese testperioodi on Toku London king juba edukalt läbinud. Järgmises etapis soovitakse testida neid ka sõltumatute disainiteadlike noorte jalas, keda iseloomustavad aktiivne urbanistlik eluviis ja kevad-suvised festivalid. Pärast tagasisidet majaväliselt Toku testgrupilt viiakse olemasolevale mudelile sisse parendused, et järgmisel hooajal, 2019. aastal, tuua üle-eestiliselt müüki uus täiustatud Toku London tänavakinga mudel.

Toku kingad on disaininud Eesti disainer Piibe Tomp. Toodetud on need käsitööna Eestis Võrumaal. Peamiseks materjaliks on nahk, kuid ka ülejäänud materjalid on valitud võimalikult looduslähedased, tegemata seejuures kompromisse kvaliteedis ja kandja mugavuses. Disainikeelelt on TOKU kingad põhjamaise stiiliga, kus puhtad ja lihtsad jooned on kombineeritud mänguliste detailidega.

Toku  testgrupilt ootab tootja igas kuus tagasisideks vähemalt ühte Instagrami postitust, kus oleks pilt kingast, võimalusel kandja jalas, ning selle all aus kommentaar toote kohta. Postituse juurde tuleb lisada #tokushoes ja #tokuimproves

Seejuures ootab tootja tõepoolest igasugust ausat tagasisidet. “Kui pärast raju Positivus festivali peaks minema king katki, siis ootame ka sellest pilti ja juhtunu kirjeldust. Või kui kuumal suvepäeval hakkab king kuskilt hõõruma, siis ka see kommentaar on meie jaoks oluliseks tagasisideks,” julgustab Toots testgruppi ausalt tagasisidestama. Samuti on oodatud ka kõik positiivsed mõtted ning arendus- ja parendusettepanekud. “Tahame saada paremaks ja areneda koos kandjaga,” lisab Toots.

Toku ootab kõiki, kes soovivad saada Toku London kingade testgrupi liikmeks, Eesti Disainikeskuse korraldatavale Disainiturule. Disainiturg toimub pühapäeval, 8. aprillil Tallinnas Kultuurikatlas ja on külastajatele avatud ajavahemikus kell 11.00-19.00.

Kultuurikatla Disainiturul on võimalik osta endale eksklusiivne Toku London tänavakingade testpartii kingapaar hinnaga 50 € (tavahind 95 €). Müüki tuleb vaid 60 paari helehalle ja -pruune, suurusvahemikus number 36-42, naiste Toku London kingi. Kõigilt Toku London kingade ostjatelt ootab tootja tagasisidet kingade kohta läbi Instagrami postituste #tokuimproves ning soovi korral ka läbi e-mailide ja telefonikõnede.

Lisaks toimub Disainiturul ka uue kevad-suvistes värvides Toku sandaalide kollektsiooni esmatutvustus. Uus kollektsioon üllatab rohkete värvidega ning sisse on viidud ka parendusi kinnituste ja taldade osas. Toku Berlin naiste sandaalide mudel täieneb vaarikaroosa, murtud rohelise ja sidrunikollase värvivalikuga ning Toku Helsinki (nii meeste kui ka naiste mudel) mudelisse lisanduvad navy-sinine, bordoopunane ja panna cotta toon.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.