Uudis

Tartu trendikaim mees tegi endale Eesti stiilseima barbershopi Soulmark

Foto: erakogu

Meie heade mõtete linn on paljude ettekujutuses vast endiselt koht, kus inimesed armastavad käia ringi lohvakates pidžaamades, juuksed salkus ja raamatud käevangus. Kuid võid selle aegunud nägemuse peast pühkida, sest see pole enam ammu nii!

Võib öelda, et enda panuse sellesse on andnud ka  habemeajaja-meestejuuksur Claude Alt. Nimelt avas Claude selle aasta juunis Tartus esimese barbershopi nimega Soulmark! Luua enda koht sai alguse väga lihtsast tegurist. Tartus ei olnud midagi selle sarnast!

Habemeajaja-meestejuuksur Claude Alt Foto: erakogu

Pärast juuksurieriala lõpetamist, lugematutel habemeajamiskoolitustel osalemist ja Tallinnas töökogemuse kogumist otsustas ta, et on aeg teritada noad ja ette võtta Tartu mehed.

Claude sõnul eksperimenteerivad sealsed mehed enda välimusega julgemalt kui eales varem. „Enam ei ole lihtsalt küljed paljaks ja pealt siiliks soeng. Kuid üldist trendi ei saagi määrata, sest iga klient on erinev ja teistsugune. Mõnel kasvab habe paremini ja teisel jälle vunts,“ kommenteerib ta.

Ta rõhutab veel, et habeme piiramine on väga oluline, sest see määrab suurel määral lõpptulemust. Noh, ilma selleta ei saa aru, kas oled habememees või mitte! „Arvatakse ekslikult, et see ei muuda midagi, kuid see ei ole kindasti nii!“

Claude ootab kõiki mehi vanas Aparaaditehases, aadressil Kastani 42. Muide, mehed linna peal räägivad, et barbershopis  käimine pidavat sõltuvust tekitav olema. Ei tea, kas seal pakutakse ka viskit siis…

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.