Tallinna vanalinnas avati vaid nišiparfüümidele keskenduv kauplus

Ambra parfüümistuudio.Fotod: Marianna Gunja

Tallinnas Müürivahe tänaval avas hiljuti uksed Ambra parfüümistuudio, kust leiab ainult väiketootjate loomingu. Mood tegi juttu parfüümiekspert ja koolitaja Kai Laidlaga.

Mille poolest erineb Ambra parfüümistuudio teistest parfüümipoodidest (neid polegi teab kui palju)?

Ambrat eristab teistest parfüümipoodidest personaalsem ja ütleks ehk et isegi kelmikam lähenemine. Tahame suurima hea meelega oma klientidega lähemalt tuttavaks saada. Ambra korraldab ka hariva sisuga meelelahutuslikke parfüümiüritusi loengutest kokteiliõhtuteni. Lisaks on Ambra valikus vaid iseseisvate väiketootjate looming ehk nišiparfümeeria.

Mida võib poest leida? Kui suur on valik?

Valikust leiab vaid n-ö päris nišiparfümeeria, see tähendab, et tegemist pole kommertsluksusega, vaid avangardlike ja kunstipäraste parfüümibrändidega. Valikus olevad parfüümid muutuvad vastavalt aastaajale. Ning valik täieneb pidevalt.

Pakume klientidele ka miniparfüümide komplekte kogu oma valiku ulatuses, mis on suurepärane viis parfüümidega tutvumiseks, harjumiseks ning oma haistmismeele edasiarendamiseks.

Millised brändid on esindatud?

Koostööd tehakse praegu juba ligikaudu viieteistkümne nišiparfümeeria brändiga. Neist ehk enim tuntud tõeliste parfüümigurmaanide hulgas on parfüümitööstuses “The Queen of Gourmand” tiitli kandja Hilde Soliani parfüümimaja.

Kellele on stuudio mõeldud, keda ootate lõhnasid nuhutama?

Uudishimulikele inimestele, kes tahavad lõhnamaailmast rohkem teada saada. Ja muidugi on stuudio suurepärane koht neile, kes otsivad unikaalseid parfüüme.

Kas oskate ennustada, millisest lõhnast võib saada hitt?

Hitid vahetuvad vastavalt aastaajale, aga ka ühiskonnas toimuvale. Näiteks on pärast Ukraina sõja algust muidu puidusemaid lõhnanoote otsiv kohalik klient leidmas hingelohutust õhulisematest lilleparfüümidest ning väga hinnatud on hetkel roseepiprale keskendunud odöörid, sest neis on kergust, lillelisi nüansse ning midagi helget.

Milline on hinnaklass?

Valikust leiab nii taskukohasemaid põnevaid parfüüme kui ka maiuspalasid lõhnakollektsionääridele. Keskmine hind jääb 130 euro kanti.

Ambra parfüümistuudio on avatud kolmapäevast laupäevani, kokkuleppel ka teistel päevadel, sest pakutakse privaatseid personaalseid konsultatsioone.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.