Uudis

Tallinna parimad poed disainifännidele leiab Telliskivist

Les Petites on peamiselt Eesti disainerite loomingut müüv põnev aardelaegas, mis hiljuti laienes ka Solaris Keskusesse. Foto: Les Petites

Et Telliskivi Loomelinnak on Tallinna loominguline süda – pidevalt muutuv ja arenev, loov ning kaasaegset kultuuri täis keskus – ei tule kellelegi üllatusena. Ent peamiselt söögi-joogikohtade tõttu radaril olnud piirkond on jõudsalt muutumas ka indibrändide keskuseks.

Balti jaama turu avamisega jäid vabaks ajutiselt kasutusele olnud depoo turu pinnad ja juba koliski sinna oma stuudio ning avas oma brändi esimese päris oma kaupluse Stella Soomlais. Turu kõrvale platsile tõi aga treileril oma vana kodumaja Terje Talpsepp ja avas seal Valhalla Livingu kaupluse.

Nahadisaini müüv kauplus tegutseb ka galeriipinnana, kus praegu näeb Marge Monko töid.

Telliskivi loomelinnakupoetänaval asub 13 eriilmelist, tugeva autorikäekirjaga indipoodi, mis peamiselt keskendunud Eesti ja põhjamaade disainile, mahetoodetele ning õiglase kaubanduse kaupadele. Eesti disaini ostmiseks külasta kindlasti Eesti ja Balti disaini kauplust Les Petites, erilisi tekstiilitooteid müüvat Kelpman Textile’i esinduskauplust ning kohalikku päritolu lastekaupadele keskendunud Minu Väikest Maailma.

Kodu sisustamiseks leiad põnevaid disainilahendusi Homeartist ja Vintage Chickist. Looduslikku (suures osas Eestis toodetud) kosmeetikat saad Mimesisest ning õiglase kaupanduse tooteid kauplusest Ehe Mood

Hüpikpinnal tegutseb igal kuul erinev disainipood, mis pakub pidevalt üllatusi.

LOE KA:  Eesti disaini koorekihi leiab kümnekonnast Tallinna kauplustest

Tallinn Design House

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.