Suurimad apsakad, mida tasub pruutidel vältida enne tähtsat päeva

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash.

Nimekiri, mida kõike teha enne pulmapäeva, on pikk, aga ära jäta neid iluprotseduure liiga hiljapeale.

Juuste värvimine

Värvi värskendamine enne pulmi on kahtlemata hea mõte, ent seda ei tasu jätta viimasele minutile. Kunagi ei tea, milline Murphy seadus või ebaõnn ootab oma hetke: juuksur ajab värvid sassi või tekib keemiline reaktsioon, mida keegi oodata ei oska. Seetõttu lepi salongis aeg kokku vähemalt nädal enne tähtsat päeva, nii saab vajadusel teha korrektuure.

Proovijumestus, milleks see veel?

Tundub arusaamatu, miks on oluline teha enne pulmi proovijumestus ja -soeng. Pulma korraldamine on niigi kulukas. Siiski on soovitatav teha see lisainvesteering, sest see annab kindlustunde, et näed pulmapäeval välja kaunimast kaunim ja tunned end hästi.

Katsetad uusi ilutooteid

Nendest käi suure kaarega mööda, sest kunagi ei tea, kuidas meeldib nahale uus vahend. Näole võivad tekkida punased laigud, punnid ja pale võib muutuda sügelevaks. Ei kõla just väga ahvatlevalt. Isegi jumestusest ei oleks selle “ilu” varjamisest suurt kasu, sest ebaühtlased kohad jäävad ikka paistma. Parem jää kuni pulmapäevani truuks tuttavatele toodetele.

Käid ilusalongis vahetult enne pulmapäeva

Ükskõik, kas on plaanis värvida kulme või teha kerge näohooldus, tee seda minimaalselt nädal varem. Teinekord võid ikka juhtuda, et kulmud jäävad veidi liiga tumedad või nahale tekivad pärast puhastamist punnid. Salongi minnes tasub ka ära mainida, et ees on ootamas tähtis päev, siis kosmeetik teab arvestada, et ei tasu toonimise või punnide pigistamisega minna hoogu.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.