Uudis

Sulle sobivaim trenn vastavalt sodiaagimärgile

Foto: Unsplash

Jäär: 21. märts – 20. aprill

Sa ei ole kohe kindlasti kõige malbem nähtus, vaid pakatad energiast, mis otsib rakendust. Sind motiveerivad enim inimesed, kellest soovid parem olla. Nojah, sa oled “natuke” võistlushimuline.

Proovi: spinningut

Sõnn: 21. aprill –21. mai

Sulle meeldib teha täpselt nii palju, kui on parasjagu vaja, ja mitte millimeetritki rohkem. Naudid enim trenne, kus higi ei voola ja otseselt aru ei saa, et midagi üldse teed. Intensiivne trenn pigem võtab kui annab energiat juurde.

Proovi: balletti

Kaksikud: 22.mai – 21.juuni

Sulle meeldib vaheldusrikkus ja jääd kohe magama, kui asi liiga monotoonseks kipub minema. Jaa, kõige parem kui sa ei pea trenni tegema üksi, vaid saad teha seda koos sõbraga, kes sind motiveerib edasi pingutama.

Proovi: akrojoogat

Vähk: 22.juuni – 23.juuli

Mmm, miks peab kuhugi minema, kui kõige parem on olla kodus? Kas tuleb tuttav ette? Sa ei läheks hea meelega kuhugi, kuna kipud end väljas olles teistega võrdlema. Positiivne on aga see, et oskad end suurepäraselt motiveerida ja saad ka kodustes tingimustes trenni tehtud.

Proovi: raskusteta kodust treeningut 

Lõvi: 24.juuli – 23.august

Naudid tähelepanu ega pane pahaks, kui keegi sind pikemalt silmitsema jääb. Saad sellest ainult hoogu juurde. Seega vallutad suurema vaevata mõne trendikama trenni uute spordiriiete ja sobivate tossudega.

Proovi: Zumbat

Neitsi: 24.august – 23.september

Kuna oled ääretult praktilise meelega, teadvustad endale, et trimmis keha saavutamiseks peab ka trenni tegema. Kuid eelistad selle saavutamiseks selliseid alternatiive, kus ei pea väga rahmeldama ja looma moodi higistama.

Proovi: Grit Strength’i

Kaalud: 24.september – 23.oktoober

Sulle meeldib trenni ajal suhelda ja seega on ideaalne, kui saad teha seda kellegagi paaris olles. Lisaks oled natuke edev ja armastad uhkemaid jõu- või spordisaale.

Proovi: tennist

Skorpion: 24.oktoober – 22.november

Oled täis tahet ja töökust, mis avalduvad ka trenni tehes. Sinu jaoks võrdub raske trenn tulemustega ja miski muu ei tee sind rahulolevamaks, kui korralik rahmeldamine. Skorpion kipub muresid endasse koguma, seega tuleb see ainult kasuks.

Proovi: TaiBoxi

 Ambur: 23.november – 21.detsember

Oled tõeline maadeavastaja ja naudid kõike uut. Lisaks oled ääretult võistlushimuline ega karda midagi.

Proovi: Suppama Fitmat treeningut

Kaljukits: 22.detsember – 20.jaanuar

Kui Kaljukits on kord end kuhugi juba registreerinud, siis sinna ta kohale ka ilmub. Külmetusega või magamata, aga minemata ei jäta. Võtad trenni tegemist äärmiselt tõsiselt, sest austad oma keha.

Proovi: Ashtanga joogat

Veevalaja: 21.jaanuar – 19.veebruar

Sinu jaoks on kõik küllaltki mustvalge. Sa kas teed midagi või ei tee üldse. Naudid treenimist teistega koos olles ja veel parem, kui see toimub välistes tingimustes.

Proovi: batuuditrenni

Kalad: 20.veebruar – 20.märts

Kui muusikat taustaks ei ole, siis sina ei liiguta lillegi. Kerge tümps paneb jala tatsuma ja muudab treenimise lihtsaks. Puusanõksud ja kelmikad tantsuliigutused on just sinu teema.

Proovi: tantsulisi treeninguid

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.