Kriss Soonik avab Tallinnas oma esimese showroomi

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Fotod: Sandra Palm

“Kuna ka meie tootmine on Tallinnas, tekkis mul unistus tervikust. Kohast, kus on nii showroom, tootmine, meie kontor, meie brändi hing. See 200 ruutmeetrine ruum mõnusalt tööstuslikus Kopli keskkonnas tundus just ideaalne,” räägib Kriss Soonik-Käärmanni oma pikaaaegne unistuse täitumise taga oleva loo.

Showroomi näol on tegemist ka kaubamärgi esimese otsese kokkupuutega siinse turu lõppkliendiga, tänu millele loodetakse julgemalt katsetada uusi ideid, mis vahel edasimüüjatele ehk liiga riskantsed tunduvad.

Avamispeol on külalistel võimalus tutvuda Kriss Sooniku SS18 kollektsiooni esimese osaga, mille fookuses on seekord mustad sametsüdamed tüllil. Lisaks pesule ja toppidele on esimest korda valikus ka kleit.

Kriss Soonik Loungerie sai alguse ligi üheksa aastat tagasi, Eestisse jõudis bärnd aga alles 2011. aastal, kui märki asus esindama pesupood Ulakas Kaunitar. Kriss Sooniku disainpesu eripärana paistab silma see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena.

Kogu Kriss Sooniku looming toodetakse Eestis. Lisaks leiab brändi viieteistkümnest riigist üle kogu maailma, eksootilisematest kohtadest näiteks Kuiveit ja Jaapan. Bränd on kogunud tunnustust moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ ja Cosmopolitan.
Kriss Soonik Loungerie showroom aadressil Paavli 5 (2.korrus) hakkab olema avatud üksnes eelneva kokkulepe alusel. Aja broneerimiseks tuleb kirjutada studio@kriss-soonik.com. Avamise järgsel nädalavahetusel on uksed avatud kõigile kell 12-18.

LOE KA:Pesudisainer Kriss Soonik: “Kunagi ei tohi loota, et keegi sinu eest midagi ära teeb.”

Foto: Sandra Palm
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.