Uudis

Pulstunud koerad ja kodutud kassid kohtuvad Genka ja Saara Kadakuga uues Tallinn Dollsi kollektsioonis

Foto: Kalle Veesaar

Kodumaine rõivabränd Tallinn Dolls lõi käed Tallinna loomade varjupaigaga, kellega ühinesid Eesti räpimaastikul tuntud artist Genka ja armastatud näitlejanna Saara Kadak. TD Zoo kollektsioon on inspireeritud meie väikestest sõpradest – kiisudest ja kutsudest ning panustab heategevuslikult loomade rehabilitatsiooni programmi. Esmakordselt on Dolls loomas ka vabaaja rõivad nii meestele kui ka lastele.

“Võrrand, mille muutujateks on Eesti disain, ilusad kleidid, pulstunud koerad ja karvased räpparid on saanud ühe äärmiselt südamliku, eeskujuliku ja õige lahendi,“ sõnab Genka, kes kannab esmakordselt meeste rõivaid TD ZOO MAN. „Ja eelkõige, sellised projektid näitavad seda, et inimesed hoolivad”, arvab ta.

Mari Martin Tallinn Dolls eestvedajana kommenteerib, et esimese meesmodelli valik oli tõesti põnev. Aga tegelikult ma koheselt nägin ideaalset kombinatsiooni Genkast ja hundikoertest – nii loomulik lihtsalt. Ja väga kaunilt sobitus sinna kombinatsiooni veel Genka tütar, kes kannab väikestele preilidele mõeldud riideid.

Ning Saarale sai selga justkui enda musta kiisuga pusa, et oma armsaid väikeseid sõpru ikka hingele lähedal hoida.

“Imetore oleks kui äkki tuleb kellelgi idee endale sealt koduloom võtta või niisama varjupaika toetada”, kommenteerib Saara.

Paljassaares vähem kui aastaaega avatud olnud loomade varjupaiga missiooniks on igale loomale leida oma kodu. Omavalitsused tasuvad loomade esimesed 14 päeva ülalpidamiskulud, kuid reeglina selle aja jooksul uut kodu ei leita ja edasi peetakse loomi ainult tänu annetajatele. Varjupaiga töötajad hoolitsevad ka selle eest, et sinna sattunud loomad saaks sotsialiseeritud. Viise, kuidas aidata ja olla vabatahtlik leiab varjupaiga kodulehelt www.varjupaik.ee.

TD Zoo kollektsioon saab osta alates tänasest www.pre-o-porter.ee veebipoes.

Iga ostetud eseme eest läheb 10 protsenti Tallinna loomade varjupaigale.

Tallinn Dolls www.tallinndolls.com
Pre-o-Porter www.pre-o-porter.com
Tallinna loomade varjupaik www.varjupaik.ee/tallinna-loomade-varjupaik

Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.