Uudis

Õhtul on pidu ja sa ei tea, mida juuste või meigiga peale hakata? Võta Eesti kuulsustelt snitti

Laulja Tanja Mihhailova-Saar. Foto: Tanja Mihhailova Instagram

Laulja Tanja Mihhailova-Saar

Tõenäoliselt leidub neid, kes panevad seda soengut nähes käed silme ette või tahaksid kaugele ära joosta. Saame sellest reaktsioonist täiesti aru, aga samas … Kui mõnusalt kohevaks see juuksed teeb!

Saad keerata oma lõvilakka igapidi: jätta lahti, teha pats või panna krunni. Valikuid on palju, sest ka kiharaid on kordades rohkem! Muide, 1980-ndad on praegu vägagi moes ja kui vähegi julgust on, siis võid seda stiili ka jumestuses katsetada.

Laulja Hanna Martinson

Kui oled oma juustega täiesti kimpus ega tea, mida nendega peale hakata, siis väike krunn päästab alati päeva. Jäta alumised juuksed lahti, tekita endale väikese My patsike kuklasse ja valmis see ongi!

Kusjuures, soeng teeb kandja nii mõnegi aasta võrra nooremaks ja muudab ka kõige tavalisema riietuse trendikamaks. Silmameigis võid proovida tugevamat suitsusilma, mis annab üldisele välimusele vunki juurde.
https://www.instagram.com/p/BbL9pmUHjKn/?taken-by=hannamartinson

Laulja Teele Viira

Lähenemas on jõulupidustused ja võid juba varakult säravarud üle vaadata. Löö silmalaud helkima, rõhuta koopajoont, tõmba silmadele must lainer ja värvi ripsmed. Ahjaa, kui soovid, lisa veidi kunstripsmeid – usu, see pole patt!

Soeng võib jääda seejuures vägagi lihtsaks. Piisab ainult sirgendamisest, kuid kanna eelnevalt kindlasti peale kuumakaitset, mis paneb kiharad rohkem särama ja hoiab kauem tervetena.
https://www.instagram.com/p/Batf39WjIMq/?taken-by=teeleviisor

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.