Uudis

Niiviisi saavutad naturaalselt kumava jume, millest kõik räägivad

Foto: Unsplash.

Praegu on jumestuskunstnike lemmikväljendid “kumav nahk” või “loomulikult särav jume” ja seda põhjusega, sest varem kõrgmoes kasutusel olnud ilutrend on jõudnud massidesse.

Ideaaliks on läbikumav pale, mis jätab mulje nagu midagi ei oleks kasutatud. Muidugi ei ole see tõsi, sest arvatavasti on selleks läinud rohkem kui kahte vahendit või … Isegi kolme, kui mitte nelja.

Kõige olulisem on mõistagi vahend, millega peita iluvigu ja ebatasasusi. Selleks sobilik jumestuskreem või peitepulk peab olema õrna koostisega, mis imendub nahka ja ei jää peale nähtava kihina.

Muide, jumestuskreemi ei pea panema sugugi üle näo. Piisab, kui peita punased täpikesed ja hajutada svammiga jume ühtlaseks.

Giorgio Armani Luminous Silk jumestuskreem 54,99 €, Kaubamaja.

Ent alahinnata ei tohi ka ettevalmistusi enne meikimist, sest jumestuskreem vajab ühtlaseks tulemuseks niisutatud palet. Selleks puhasta nägu ja kanna peale kuma andev määre. See teeb tõesti imesid ja tõenäoliselt küsitakse, kas käisid kosmeetikus.

Viimase lihvi annab särapuuder, millega tuleb ümber käia õige õrnalt, sest eesmärgiks on loomulikuna mõjuv kuma, mitte helkurina helkiv triip näos. Kanna toodet põse kõige kõrgemale kohale, ninaluule, kulmuluule ja ka armorikaarele.

The Balm Cindy Lou Manizer särapuuder 22,99 €, Kaubamaja.

Lõpetuseks võid pritsida peale värskendavat spreid, mis kannab hoolt, et kõik näeks välja ekstra loomulik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.