Uudis

Niiviisi katad jumestusega kõige edukamalt punetava vistriku

Foto: Unsplash.

Punni katmine ei ole kõige lihtsam ülesanne, sest nahk on selle all põletikuline ja seetõttu sulab jumestus kiiresti näolt.

Asu kohe asja kallale

Punni tekkides kanna peale kuivatava toimega vistrikupulk. Tänu sellele on hommikul väiksem mägi, mida katta. Enne jumestamist puhasta kindlasti nägu, et mustusel ei oleks võimalus seguneda jumestustoodetega. Muidu saab vistrik kasvamiseks ainult hoogu juurde.

Yes to probleemse naha täpid vistrikutele 9,90 €, Kaubamaja.

Neutraliseeri ja kata

Vistriku punakas värvus paistab juba kaugelt silma. Seetõttu võid täieliku katvuse saavutamiseks kanda esmalt peale roheka värvusega peitekreemi, mis neutraliseerib punetust. Seejärel kasuta jumet ühtlustavat peitepulka. Nõnda võid olla kindel, et jumestuse alt ei piilu miskit välja.

Ära unusta kinnitada

Üksnes peitepulgale ei ole mõtet jääda lootma. Tegemist on vedela tootega ja seda kinnitamata on tulemus üsna pea samasugune nagu enne meikimist, sest määre kulub kiirelt maha. Nii et kindlasti tupsuta probleemne koht üle kompaktpuudriga. Selle koostis on piisavalt kattev, et tagada kauapüsiv tulemus.

Mesauda kompaktpuuder 19,50 €, Tradehouse.

Vähem on parem

Probleemset näonahka kattes hoia meeles, et jumestustooteid tuleb kanda peale võimalikult väheses koguses. Paksema kihi puhul muutub pale veel ebaühtlasemaks ja seetõttu silmatorkavamaks. Alusta alati õhemast kihist, sest juurde saab hiljem alati panna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.