Nendes kolmes Tallinna restoranis saad paremat pitsat kui Itaalias

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Vida Press

Itaalia on ilmselt kõigi üks lemmikriikidest – suurepärane disain kõrvuti imelise köögiga. Ent alati pole reisiks võimalust ning kui ei tea, kuhu sööma minema peaks, võivad restoranid Itaalias ka tõelise pettumuse valmistada.

Need kolm Tallinnas asuvat Itaalia restorani ei vea aga kunagi alt. Mitu Tallinna elavat itaallast kinnitavad, et nad on nautinud neis kolmes söömist rohkem kui oma sünnimaal.

Kaja Pizza Köök
Pelgulinnas vaiksel Õle tänaval sel kevadel avatud pizzeria on linna gurmaanide seas kõige kuumem nimi, kui jutt käib Itaalia köögist. Ehtne pitsaahi, suurepärane tooraine ja fantastilised kokad teevad sellest linna parima pitsakoha.

Hinnad on väga demokraatikud – suurepärase pitsa saab vaid nelja euroga –  ja ehkki lauda sinna saada võib vahel olla päris raske, on võimalus pitsa koju kaasa osta ka õnneks olemas.

#kajapizzaköök #vaatamekõikeestirestoranidüle #vaatamekõikuuedrestoranidüle #visittallinn

A post shared by triinabel (@triinabel) on

Gianni
Eesti parimate restoranide edetabelis alailma kõrge koha haarav Gianni Jõe ja Karu tänava nurgal on olemas olnud juba kümme aastat.

Algusest peale on suudetud hoida kõrget taset ning lisaks pitsadele ja pastadele on seal esindatud Itaalia köök kõigis oma nüanssides ja rikkuses.

Controvento
Vanalinnas asuv Controvento on Eesti vanim Itaalia restoran ja ka selle interjöör on püsinud üsna muutumatu algusaastatest saadik. Toit on jätkuvalt suurepärane – nagu ka vainikaart –  ning ehkki suvel tunglevad seal turistid, on sügisõhtud juba märksa rahulikumad.

Muuseas, ka sealt saab nii pitsat kui muud toitu koju kaasa osta.

Tallinn ♥️ Old town? ___________________ #tallinn #estonia #oldtown #italianrestaurant #eesti #vanalinn #controventorestaurant #morning #morningmood

A post shared by exclusively designed knitwear (@mariia_raju_knitwear) on

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.