Nende nippidega näed pärast pikka tööpäeva värskem välja

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash.

Pärast tööpäeva oleks justkui dementor imenud viimse kui ilu näost välja. Õnneks on võimalik seda paari meetodiga parandada.

Värskenda nägu

Kontoris muutub nahk tihtipeale kuivaks ja kiskuvaks. Olukorra leevendamiseks piserda loppis nägu üle niisutava spreiga. Pärast seda on olla oluliselt värskem ja pale pehmem.

Lisa puna huultele ja põskedele

Õhtul kellegagi kokku saades võib lisada põsesarnadele ja huultele puna. Kerge ruuž jätab erksama mulje ja keegi ei saa aru, et olid kontoris õhupuududest juba minestamas.

Muide, mõlemaks toiminguks võib kasutada üht ja seda sama toodet. Kui midagi paremat ei ole käepärast, siis piisab ka huulepulgast. Kanna värv põsenukkidele ja aja näppudega laiali, et toon mõjuks loomuliku punana.

Huule- ja põsevärv 17 €, The Body Shop.

Mustad silmaalused peitu

Noh, muidugi ei saa unustada ka tumedaid varje silmade all. Selleks, et näha värskem välja peab nende varjamiseks kasutama kindlasti peitepulka. Võid tupsutada neutraliseerijaga üle ka punetavad silmalaud, sest see muudab pilgu erksamaks.

Juustesse volüüm tagasi

Hommikusest föönitamisest ei ole tõenäoliselt enam midagi järel. Seetõttu on hea, kui sul on tagavaras kuivšampoon. Seda ei pea iga päev kasutama, sest nõnda muutub peanahk kiuvaks, hädaolukordades on toode asendamatu. Paar surtsu juustesse, kammi läbi ja juba näeb soeng välja nagu reklaamis.

Tigi Bed Head Og bee hive! 16,90 €, Tradehouse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.