Uudis

Nende lihtsate nippidega väldid huulevärvi laiali minemist

Foto: Unsplash.

Huulte võõpamiseks peab varuma veidi aega, et tulemus oleks püsiv ja värv ei jookseks päeva jooksul mööda nägu laiali.

Valmista huuled värvimiseks ette

Huulevärv jääb kehvasti peale, kui pind on krobeline või oled vahetult enne värvimist määrinud peale rasvast võiet. Seetõttu võta tund enne jumestama hakkamist või õhtu varem ette iluprotseduur: koori spetsiaalse toote või mee-suhkru seguga huuli ja seejärel niisuta.

Niiviisi valmistad ette puhta lõuendi ja värv jääb ühtlasemalt peale. Kui oled unustanud kanda huulte eest hoolt, siis võid vahetult enne jumestamist hõõruda suud kergelt niiske froteerätikuga. Nõnda saad samuti ebatasasustest lahti.

Kasuta huulepliiatsit

Tundub väga vanamoeline, aga igati õigustatud tegevus, kui huulevärv kipub minema laiali. See võib olla tingitud väga lihtsast põhjusest: mida vanemaks jääme, seda rohkem tekib suu ümber kortsukesi, mistõttu “voolab” värv huultelt maha. Pliiatsiga saad kunstlikult luua piirjoone, mis hoiab huulepulka või -läiget paigal.

Givenchy huulelainer 24,99 €, Kaubamaja.

Värvi pintsliga

Lihtne on tõmmata pulgaga siuh-säuh üle huulte, aga nii jääb tulemus suurema tõenäosusega lohakas ja värv kipub minema üle ääre. Võta vähemalt esimest kihti peale määrides kätte pintsel ja maali suu hoolega üle. Võtab veidi kauem aega, ent värv huulevärv kinnitub nõnda paremini. Tõmba veel pliiatsiga huulejooned üle ja võid olla mureta, et lõug või ninaalune saab kuidagiviisi värviseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.