Uudis

Moekunstnik Kirke Talu kunagistest katsetustest: “Tupeerisin juukseid nii palju, et lõpuks pidi juurtele tekkinud takupallid ära lõikama”

Moekunstnik Kirke Talu. Foto: erakogu

Juba 26. mail toimub 31. korda ERKI Moeshow. Oma värsket kollektsiooni “Wicked Raider”, mis uurivat varga mõttemaailma, tutvustab ka noor moekunstnik Kirke Talu.

Kolm põhjust, miks on hea disainer olla (või kolm põhjust, miks pole).
Miks hea? Loominguline töö, paindlik graafik, saab teostada omi mõtteid. Miks mitte? Stressirohke, raske on silma paista, sest andekaid disainereid on maailmas väga palju. Samuti seetõttu, et keeruline on leida õiged inimesed, kelle visoon klapiks sinu omaga.

Loe ka. Disainer Katrin Aasmaa: “Nooremana kandsin suve läbi musti sukkpükse ja saapaid – hirmus palav oli!”

Riideese, mida ei paneks kunagi selga.
UGG saapad.

Kõige suurem isiklik moefopaa.
Ma arvan, et pole vaja kahetseda aastatetaguseid ebaõnnestumisi. Kõige rohkem naeran vist aja üle, mil oli emostiil populaarne – tupeerisin juukseid nii palju, et lõpuks pidi juurtele tekkinud takupallid lihtsalt ära lõikama. Juuste värvimist mustast plaatinablondiks on ka päris piinarikas ettevõtmine, sest pärast seda näevad need väga elutud välja. Ja ma olen seda teinud vist kolm korda … Üritan seda hetkel vältida, aga ühe juuksevärviga hakkab ju igav!

Kirke Talu looming.

Kohvik, kus tulevad parimad mõtted.
Kodukohvik – oma kodus kohvi juues ja šokolaadi maiustades tekivad alati kõige paremad mõtted!

Kõige ägedam moekunstnik.
Rick Owens.

Parim koht poodlemiseks.
Karnaluks ja kangapoed.

Kaks eset, mida tahaks kindlasti disainida. Miks?
Möödunud aastal oli mul võimalus õppida nahast kinga valmistamise tehnoloogiat ja osalesin ka Camperi workshop’il, kus disainisin kahed jalatsid. Ma väga loodan, et saan seda veel teha, sest jalatsi valmistamine on väga teistsugune ja huvitav protsess ning tegelikult üldse mitte nii raske! Või kui mõelda moekontekstist välja, siis enda eelistuste järgi auto disainimine tunduks ka korralik katsumus.

Moetrend, millega kohe kindlasti kaasa ei lähe.
Mustrite üleküllus.

Kõige stiilsem eestlane on …
Pigem visuaalne terviku poolest Guild.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.