Uudis

Eesti moe koorekiht kolib kolmeks päevaks Pärnusse

Ammende Villa saab üheks nädalalõpuks Eesti moe ja disaini koduks.

Tallinn Design House viib juba kolmandat korda Eesti moe ja disaini paremiku Pärnusse. Esindatud on rõivad, ehted, nahkaksessuaarid, kosmeetika ja sisustustooted. Disainiväljapanek avatakse 17. novembril ning 18.ja 19. novembril toimuvad sealsamas ka kohtumised disaineritega.

Moodi ja disaini täis nädalalõpu tippsündmuseks on Moeõhtusöök, mis leiab aset laupäeval, 18. novembril kell 19.00, kus kollektsioone esitlevad moedisainerid Katrin Kuldma, Kristina Viirpalu, Pohjanheimo ja Riina Põldroos.

“Eksklusiivsel Moeõhtusöögil pakume viiekäigulist menüüd, mille meie peakokk Mihkel Heinmets on spetsiaalselt selleks sündmuseks loonud. Toidu juurde on meie sommeljee välja valinud sobivad veinid ja tervituseks pakume kohaliku Tori Siidritalu käsitöösiidrit,” kirjeldas Ammende villa müügi- ja turundusspetsialist Mariann Müllerstein-Mitt Pärnu moehuvilisi ees ootavat pidulikku õhtusööki.

Peakokk täpsustas, et menüü on inspireeritud moekatest ja tegusatest inimestest, kes julgevad erineda ja pakkuda mida täiesti erinevat. “Soovime tõestada inimestele, et nii tavapärane tegevus, nagu söömine võib pakkuda unustamatuid elamusi,” ütles Heinmets.

Kollektsioonide esitlus toimub õhtusöögi käikude vahel eraldi ruumis – Villa Ammende salongides ja hallis. Eesti hinnatumate moeloojate hulka kuuluvad disainerid on lähenenud oma kollektsioonid esitlusele erinevalt.

“Lavale tulevad nii sügisesel Tallinna Moenädalal näidatud kollektsioon, kui ka minule omased käsitsi lõigatud ja tikitud sametaplikatsioonidega kleidid,” ütles Riina Põldroos.

Riina Põldroosi kleit.

Ülle Pohjanheimo läheb aga Pärnusse spetsiaalselt loodud capsulekollektsiooniga ja seda põhjusel, et paar hooaega pole Pohjanheimo moemaja põhikollektsioonides olnud kokteil kleite ja komplekte õhtusteks üritusteks.

“Sel korral teeme ja näitame neid, ” lubas Pohjanheimo. “Lisaks näitame loomulikult ka brändi signatuur-kasmiirmantleid.”

Pohjanheimo mantel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.