Uudis

Meigivahendid, mille peaksid nüüd rahumeeli prügikasti viskama

Foto: Unsplash

Purunenud ja katkised ilutooted

Näiteks hävinenud lauvärv, mis redutab juba pikemat aega meigikoti põhjas. Kui tõenäoline on, et sa sellega DIY (eesti keeles: tee ise) raames midagi ette võtad? Viska aga minema ja pese põhi puhtaks.

Foto: Vida Press

 

Aasta vana huulepulk

Tundub, et huulevärv peab ajahambale vastu terve igaviku, kuid tegelikkuses see nii ikka ei ole. See sisaldab õlisid, mis aja jooksul roiskuvad ja hakkavad spetsiifilist lõhna levitama. Ei, aitäh!

Muide, kui soovid huulepulga eluiga pikendada, siis on soovitatav käia aeg-ajalt rasvane värv üle antibakteriaalse salvrätikuga.

Foto: Unsplash

Vedelikud, mis näevad kahtlased välja

Kui see just ei ole kaks ühes meigieemaldusvedelik, siis ei ole tootega kõik kõige paremas korras. Proovi loksutada ja kui see kuidagi ühtset massi ei moodusta, siis on selle ainuke tee prügikasti.

Foto: Unsplash

Tühjad meigipaletid

Kui sul on üks selline karbike emotsionaalsetel põhjustel alles hoitud, siis on see igati mõistetav. Kuid terve armaada? Mõtle, kui palju ruumi see kõik võtab.

Foto: Vida Press

Autos oma aega ootavad ilutooted

Tõenäoliselt igal ühel on autos mõni tagavara huulevärv või kreemike, kuid pärast aastat on aeg need vahetada uute vastu. Temperatuuride pideva kõikumise tõttu halveneb koostisainete mõju ja jäävad seetõttu kiiremini vanaks.

Foto: Unsplash

Kuivanud ripsmetušš

Kui see ripsmetušš juba enne ei toiminud, siis miks peaks see järgmine kord töötama? Kui tahad neile mingi elu sisse anda, siis võid proovida pritsida harja antiseptikuga, mis ehk korraks toimib.

Foto: Vida Press

Eelmisel aastal ostetud vedelad meigitooted

Kuigi enamasti saab jumestuskreem kõige kiiremini otsa, siis jäta see info meelde. Meigitooteid hoitakse enamasti vannitos, kus on vaheldumisi niiske ja soe temperatuur. Mis on muidugi suurepärane kasvuala igasugustele maiastele bakteritele.

Kas sa tõesti tahad neid endale peale määrida, riskides kõiksugu nahaprobleemidega? Loodetavasti mitte.

Foto: Unsplash

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.