L’Oréali Baltikumi uus juht jätkab teekonda globaalse jätkusuutlikkuse suunas

Foto: Shutterstock

Kosmeetikatoodete ettevõte L’Oréal Poland & Baltic HUB teatas, et  viimased kolm aastat tegevjuhina töötanud Niels Westerbye Juhl lahkub ametist. Tema töökohustused võtab alates 1. märtsist üle Valéry Gaucherand.

Niels Westerbye Juhl on Poola ja Balti turgudel ettevõtet juhtinud alates 2019. aastast. Selle aja jooksul viis ta edukalt läbi L’Oréal Poola ja Baltikumi äriüksuse integratsiooni järgmised etapid ning arendas struktuure ja protsesse, et need ühtiksid paremini äri, klientide ja tarbijate vajadustega. Samuti tugevdas Juhl pandeemia ajal L’Oréali turupositsiooni.

Lisaks ärisaavutustele oli ta aktiivselt kaasatud kõikidesse säästva arenguga seotud tegevustesse, pannes aluse L’Oréali 2030. aasta globaalse jätkusuutlikkuse strateegia „L´Oréal tuleviku heaks“ ambitsioonikatele eesmärkidele regioonis. Samuti oli Juhl kaasatud tegevustesse suurendamaks teadusmaailmas soolist mitmekesisust ning L’Oréali ja Unesco ühisprogrammi „Naised teaduses“ projekti, et toetada naisteadlasi nende teaduskarjääri arengus.

„Mul oli võimalus juhtida ettevõtet ajal, mil solidaarsus ja vastutustunne muutusid veelgi tähtsamaks ning seda osaliselt pandeemia tõttu. Loodud solidaarsusprogrammiga  pakkusime abi nii enda ettevõtte töötajatele kui ka haiglaasutustele, äripartneritele ja mitmetele teistele abivajajatele. See aeg oli ettevõtte jaoks ka hoogsa kasvu aeg – digitaalsete uuenduste ja virtuaalsete müügikanalite tõhusa kasutamise abil saavutas veebimüük erakordseid tulemusi, kujunedes kasvu peamiseks tõukejõuks. Eraldi väärib märkimist ka apteegikosmeetika kiire areng, mille puhul täheldasime suurimat müügikasvu,“ kommenteeris Niels Westerbye Juhl.

Ta tõdes, et kõigi nelja riigi meeskonnad said pandeemiast tingitud keerulisel ajal suurepäraselt hakkama. „Töötasime ühiselt välja ja rakendasime paindlikkusele põhineva hübriidtöö põhimõtted“, lisas Juhl.

„Olen veendunud, et ettevõtte uus juht jätkab neid jõupingutusi ja on inspireeriv liider. Tema suurepärased juhtimisoskused, koostööl põhinev tööviis ning teistel turgudel ettevõtte juhtimisel saadud kogemused aitavad kindlasti kaasa L’Oréali arengule Baltikumis ja Poolas,“ sõnas Juhl.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.