Kuus ripsmetušši, mis teevad koolutaja eest töö ära

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash

Clinique High Impact Curling ripsmetušš
Oled unistanud lopsakatest ripsmetest, mis oleksid ka kaunilt kaardus? Clinique’ga on see võimalik. Peale kadestamisväärse efekti ei lähe tušš silma all laiali ja õhtuti piisab selle eemaldamiseks kõigest soojast veest.

Clinique 21,90 € (loverte.com)

Eyeko Sport veekindel ripsmetušš
Eyeko puhul on tegemist brändiga, mis kahjuks ei ole leidnud veel teed Eesti poelettidele, kuid on mujal maailmas võitnud ohtralt iluauhindu.

Eyeko on tuntud teistsuguse pakendi ja klassikalise harja poolest, mis ei jäta ripsmeid tükki. Tulemuseks on intensiivne ja dramaatiline pilk. Õnneks on võimalik Eyekot tellida koju.

Eyeko 23,50 € (eyeko.com)

Maybelline Volum Express ripsmetušš
Lihtne ja klassikaline ripsmetušš, mis teeb töö kiirelt ja tõhusalt ära. Kammib ripsmed läbi, pikendades neid märgatavalt. Tänu kauapüsivale koostisele kestab terve päeva peal!

Maybelline 9,99 € (Prisma)

Dior Iconic Overcurl ripsmetušš
Räägitakse, et Diori ikooniline ripsmetušš suudab anda lausa keemilise koolutamise efekti. Diori harjaga stiliseerid ripsmed ühekordse tõmbega kaarjaks ja volüümikaks. Lisaks sellele saad õhtul maha pesta sooja veega.

Dior 29,95 € (kaup24.ee)

 Artdeco koolutav ripsmetušš
Kummist harjaga ripsmetušš katab tõeliselt hästi. Tulemuseks saavutad tihedad ripsmed. Kuid pane tähele, et värvid õiges tehnikas: koolutatud ripsmete saavutamiseks kasuta harja sisemist külge, ekstratihedate ripsmete saamiseks kasuta harja välimist, kumerat osa.

Artdeco 10,99 € (Kaubamaja)

Guerlain Cil’s D’ Enfer ripsmetušš
Guerlainiga annad stiilse ja luksusliku lihvi silmajumestusele. Sisaldab spetsiaalset polümeeri, mis lisab volüümi ja intensiivistab värvi. Ja mis kõige olulisem – tulemus on kauapüsiv!

Guerlain 28,95 € (loverte.com)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.