Uudis

Kuldnõelale nomineeritud Hanna Haringu kollektsioonis saad rahumeeli trotsida vihma, lörtsi ja tuult

Juba tuleval nädalal toimub Kuldnõel, kus näitab oma ilmastikukindlat kollektsiooni ka Montoni peadisainer Hanna Haring.

Mida sa moepublikule näitad? Mitu outfit’i tuleb lavale?
Laval on vihma-, lörtsi- ja tuulekindel kollektsioon, milles on leitud positiivne konflikt looduse hallide ning pimedate emotsioonide ja küütlevate ning läbikumavate kangaste vahel. Suurustavad vormid, intrigeeriv detailirohkus ja modernsed toonid loovad sümbioosi, mis varjutavad sügistalvised süngemad tunded. Looduse võim on ületamatu – parim edasiviiv jõud on luua sellega harmoonia.

Kollektsioon teeb ka lisakummarduse Baltika 90. sünnipäevaks – bränd alustas oma pikka ajalugu just vihmamantlite tootmisega.

Sõu koosneb 16 outfit’ist, lavale jõavad meeste- ja naistekomplektid.

Kas rõivad on valminud konkreetselt Kuldnõela galaks või tuleb midagi hiljem ka poodidesse müügile?
Suures osas on tegemist unikaalsete ainueksemplaridega, mis on valmistatud spetsiaalselt Kuldnõela galaks. Set’id on kombineeritud Montoni Talented erikollektsiooni “Happy Sleet” toodetega, mis jõuavad kohe pärast sõud poodidesse.

Kuidas moenädalaks valmistumine edeneb? Kas on veel palju teha?
Ettevalmistumine on olnud väga tihe ja sündmusterohke. Viimased mudelid on aga nüüdseks nõela alt väljas ja ootavad lavale pääsemist. Praegu tegelen veel pisidetailide viimistlemisega, et kogu lavaline visuaal peegeldaks seda, mida soovisin edasi anda.

Tead sa juba, mida ise selga paned?
Võimalik, et gala päevaks olen jõudnud olukorda, kus kingsepp käib paljajalu, kuid loodetavasti hakkab mul endast hale ja ma suudan ikkagi enam-vähem korrektne välja näha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.