Kriss Sooniku seksikalt mässumeelne pesukollektsioon on neljapäeval -20 %

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Sandra Palm

Jõulukollektsiooni “Rebel Heart” kuulub pesukomplekt, pluus ja kleit. Kõik tooted on valmistatud mustade sametsüdametega tüllkangast, mis mõjub Kriss Soonikule omaselt ehk on kombinatsioon mängulisusest, salapärast ja romantikast.

Kriss Sooniku pesukollektsioone on võimalik soetada veebipoest www.kriss-soonik.com, butiigist Ulakas Kaunitar, Kaubamaja pesuosakonnast ja loomulikult Kriss Sooniku Loungerie showroom’ist (Paavli 5, Tallinn).

Muide, sel neljapäeval (7. detsembril) toimub Kriss Sooniku Loungerie showroom’is Late Night Shopping Evening. Üritus toimub ajavahemikus 17.00-20.00 ning kõik Kriss Sooniku tooted on 20 protsenti soodsamad. Üks õnnelik ostja, kes on soetatud midagi kas nende veebipoest või showroom’ist,  võidab ka Soma jewellery kaelakee uhiuuest kollektsioonist POP. Loosis osalevad kõik, kes teevad ostu enne  23. detsembrit.

Ja see pole veel kõik! Kuni 23. detsembrini pakutakse Kriss Soonik Loungerie Instagramikontol ja veebipoes jõuluüllatusi erinevate allahindluste ja eritoodete näol. Loe selle kohta lähemalt SIIT.

Foto: Sandra Palm
Foto: Sandra Palm
Foto: Sandra Palm

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.