Kaks parimat uut juuksehooldustoodet, mis muudavad juuksed kohevaks

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash

Poodides on suur-suur valik ja paraku pole juustele mõeldud tooteid võimalik kohapeal katsetada. Kuid algaval mütsiperioodil peab hakkama võitlema peadligi hoidvate juustega – nõnda tahaks vahendeid, mis muudavad kiharad mõnusalt kohevaks.

Proovisime kahte toodet, mis seda ka lubavad.

John Frieda Luxurious Volume Core Restore šampoon
See on just mõeldud peenikestele ja peadligi hoidvatele juustele. Sisaldab proteiini, mis muudab juuksed tugevamaks ja lõpptulemuse kohevamaks. Kasutama hakates on tunda meeldivat lõhna ja toode hakkab sekundiga vahutama, mis teeb pesemise väga lihtsaks.

John Frieda Luxurious Volume seerias on veel ka palsam ja seerum, mida pärast pesu kasutada. Kõike kolme kasutades võib juhtuda, et õhuksed kiharad muutuvad natuke liiga elektriliseks. Kuid ainult šampooniga piirdudes ja hiljem föönitades saab mõnusalt õhulise soengu, mis n-ö ei lendle.

John Frieda Luxurious Volume Core Restore šampoon orienteeruv hind 9,90 €

 

David Mallett Australian Salt Spray
Silme ette tuleb Austraalia soojus ja loksuv meri. Nimi meenutab suve ja lahutab meelt. Toodet kasutama asudes tuleb üllatusena, et aroom on oluliselt äkilisem, kui alguses võiks oletada. Lõhn meenutab pigem meesteparfüümi kui meretuult.

Enne peale piserdamist peab pudelit kindlasti korduvalt loksutama, sest siis aktiveeruvad selles vajalikud osakesed. Seejärel kammi juuksed läbi, muidu võivad pusad sisse jääda. Noh, nagu pärast ujumist ikka!

Juuksed muuutuvad tõesti oluliselt kohevamaks, kuid ära tootega hoogu sattu, sest nii võib hoopis vastupidise tulemuse saada ja kiharad muutuvad raskeks ja peadligi hoidvaks.

David Mallett Australian Salt Spray orienteeruv hind 30 €

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.