Jumestuskunstnik Karin Tigase kolme lemmiktootega saavutad suviselt õhetava jume

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Jumestuskunstnik Karin Tigane. Foto: erakogu

Meigikunstnik Karin Tigane ei oska oma suurest iluarsenalist üht lemmikut välja tuua. Nii nimetabki ta kolme: Becca neutralisaatorit, Gerard’si päikesepuudrit ja M.A.C-i highlighter’it.

Becca Under Eye Brightening Corrector silub ja ühtlustab Karini sõnutsi tumedad silmaalused. Kuigi Eestis pole toodet saada, tellib Karin selle kas veebist või ostab reisides kaasa. “Toode on väikeses topsikeses, kuid seda kulub vähe ja jätkub pikaks ajaks,” kommenteerib ta.

Becca Under Eye Brightening Corrector neutralisaator 28,32 € (nordstrom.com)

Kauni päikesest suudeldud pale saabutab Gerard’si päikesepuudriga: “Nahk näeb välja täpselt selline, nagu oleksid tulnud rannapuhkuselt. Seda võib kanda puhtale näole – mina puuderdan tootega otsaesist, põsesarnasid ja õrnalt lõualuud.” Karin toob välja puudri ideaalse tooni. “See pole liiga tume või hele ja jätab väga loomuliku tulemuse. Pealegi sobib see ka allergikutele.”

Gerard’s True Bronzer Powder päikesepuuder 19 € (femina.ee)

Näole lisab sära M.A.C-i Double Gleam highlighter. “Sellega jääb ilus kuma nii päevitunud kui heledamele nahatoonile. Kui soovid eriti “wet look’i” (n-ö märga välimus ingl) kanna seda peale niiske pintsliga,” kommenteerib Karin.

M.A.C highlighter, toon Double-Gleam (Kaubamaja)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.