Uudis

Vastseliina kingsepaärist kasvanud Eesti suurim jalatsitootja tuli välja eriti eestimaiste sussidega

Susside hinnad jäävad vahemikku 19-30 €. Fotod: Merle Vaab

Susside juubelikollektsioon sündis uhkusest Eesti traditsioonide ja meistrioskuste üle. “OmaKing on uhke, et meie jalavarjud sünnivad meie oma meistrite käte all ja nendes on käsitöö hingestatust,” sõnab Liis Tillmann, kelle vanavanaisa Peeter pani 1927. aastal pereettevõttele aluse, kui alustas Vastseliinas kingsepana.

“Kunagine väike kingsepatöökoda on tänaseks läbi mitme põlvkonna arenenud arvestatavaks jalatsivalmistamise ettevõtteks, kuid siiski on aastate jooksul järgitud põhimõtteid, mis olid olulised juba vanavanaisale tema väikeses töökojas – jalatsid peavad olema kvaliteetsed, mugavad ja vastupidavad,” meenutab pereettevõtte lugu Peetri lapselapselaps Liis Tillmann, kes juhib praegu Võrus OmaKinga jalatsivabrikut.

EV100 sümboolikaga sussid on heledast naturaalsest vildist ja lambavillase voodriga, et hoida juubeli külmal aastaajal kandja jalad mõnusalt soojas. Viie erineva sussimudeli seast peaksid oma lemmiku leidma kõik pereliikmed. Samuti sobivad käsitööna valmivad sussid ideaalselt kinkimiseks. Neid on uhke tähtpäeval kanda ja hiljem meenutavad need soojalt väärikat sündmust.

OmaKinga juubelisussid on saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamajas, ABC Kinga kauplustes ning e-poes.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.