Ivo Nikkolo avas Tallinnas Rotermanni kvartalis esinduskaupluse

Foto: tootja

Äsja avatud Ivo Nikkolo kauplus on esimene uue kontseptsiooniga kauplus Eestis: see on avar ja kontrastse sisekujundusega.

Baltika Grupi jae arenduse ja opereerimise juht Marek Kornõševi sõnul planeeriti poodi enam kui poolteist aastat. “Uus Ivo Nikkolo on mõeldud kaasaegsele naisele, kuid ainult toode ei muuda brändi atraktiivseks,” ütles ta.

“Tahame, et uus hingamine ja kontseptsioon väljenduksid ka kogemuses, mida klient saab meie poes osteldes,” sõnas Kornõšev. “Usume, et tänu maitsekale välimusele ja parimale klienditeenindusele on värskelt avatud pood meie sihtgrupile atraktiivsem kui kunagi varem.”

Kornõševi teatel on uue Ivo Nikkologa muutunud nii brändi olemus kui ka riiete disain. Poe arhitektuuri on põimitud brändi väärtused: kontrastsus ja tugev sümmeetria esindavat ambitsioonikust. Avarus ja ruumikus sümboliseerivat vastutustundlikkust – rõivaste disainimisel liigutakse üha enam jätkusuutlikkuse poole, kasutades naturaalseid materjale.

Eesti rõivabränd Ivo Nikkolo loodi 1994. aastal ning kuulub Baltika Grupi alla. 2021. aastal tutvustati uuenduskuuri läbinud Ivo Nikkolo brändi ja disainikäekirja.

Uus pood asub Rotermannis aadressil Rotermanni 6.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.