Iris Janvier avab uue business-kollektsiooniga pop-up poe Kaubamajas

Elu suures äris ei ole alati lihtne ja selleks, et naisena läbi lüüa tuleb tihti olla tugev nagu teras. IRIS JANVIER BUSINESS kollektsioon lisab sellesse maailmasse pehmust ja annab võimaluse oma garderoobiküsimustes leida lihtsaid ja nutikaid lahendusi.

Iris Janvieri uus kollektsioon Iris Janvier Business tõstab aukohale haritud, professionaalse ja ennast väärtustava naise, kelle jaoks on oluline tema kaasaegne ja moodne välimus, samas ei ole vähem määravateks teguriteks kvaliteet ja mugavus.

Valik on suur ja omavahel hästi kombineeritav: päevakleidid, üleelusuurused siluetid, mängulised pluusid ja trendika lõikega püksid. Nende hulgast leiab naine endale erinevaid kombinatsioone, mille abil tuua esile oma loomulikku ilu ja karakterit. Mõnel päeval on tunne, et pükskostüüm on just see õige, teisel tahab haarata naiselik vaist kapist põnevate asümeetriliste lõikega seeliku järele. Selle hooaja meeleolud on optimistlikud, kuid samas ka jõulised. Kogu kollektsioon tähistab naiseks olemist – oskust olla muretu ja kerge, kuid teisel hetkel tugev ja vankumatu.

Iris Janvier Business mängib sel hooajal erksate värvide ja printidega endale omases pisidetailideni läbimõeldud lõigete valikus. Koostöös Kunstiakadeemia lõpetanud noore disaineriga sündis selle hooaja 1990-ndatest inspireeritud hõnguline muster, mis trükiti Itaalias spetsiaalselt uue kollektsiooni tarbeks. See peegeldab kõike, mida kollektsioon esindab – minimalismi segatud jõuliste ja selgete kujunditega.  Uus kollektsioon koosneb justkui tükkidest, mille omavaheline kombineerimine on põnev teekond.

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.