Eesti Instagrami reisifotograafid, kes löövad rahvusvaheliselt laineid: Marii-Heleen Penu

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Hilife.ee

Mitu Eesti reisiblogijat ja -fotograafi on tänu Instagramile leidnud tuhandeid fänne üle maailma ja naudivad tänu sellele võimalust reisida väga põnevatesse ja glamuursetesse paikadesse. Alustame teile nende tutvustamist moe ja luksusreiside teemal blogivast Marii-Heleen Penust, kes elab hetkel Itaalias, Milanos ning tema järgmised kolm reisisihtkohta on ilmselt Rooma, Monaco ja London.

https://www.instagram.com/p/BUPn2onj99q/?taken-by=mariiheleen

Marii Penu alustasis blogimist alles 2016. aasta novembris. Fotode ülespanemist Instagrami alustas ta juba mitu aastat tagasi, jagades enda reise mööda maailma ja tehes lühivideosid enda seiklustest. Igapäevaselt alustas ta piltide postitamist 2016. aasta septembris, millest alates on toimunud ka hüppeline tõus. “Järjepidev postitamine, troopilised ja rõõmsad toonid ning kvaliteetsed läbimõeldud pildid on kõige alus,” jagab ta edu valemit neile, kes samuti samas valdkonnas läbi lüüa proovivad. “Sellest kuust võib jälgida mind ka juba Youtube’i kanalil, kus alustan enda reisi vlogidega.”

Marii rääkis Mood.ee-le, et blogimine on talle andnud eelkõige väga palju elulist kogemust turunduse ja sotsiaalmeedia valdkonnas ning uusi tutvusi ja ägedaid elamusi. “Mõned aastad tagasi ei oleks ma osanud unistadagi, et võtan blogijana osa Milan Fashion Week’ist või mõnest muust suuremast üritusest. Ilmselt on spontaansus ja teadmine, et iga päev võib tulla midagi suurt ja põnevat ellu, kõige intrigeerivam osa sellest populaarsusest. Kuid kõige selle nimel tuleb iga päev kõvasti vaeva näha, ” ütles ta.

https://www.instagram.com/p/BUG41xfjANd/?taken-by=mariiheleen

https://www.instagram.com/p/BTT5KkQDmis/?taken-by=mariiheleen

Mariid inspireerib reisimine uutesse kohtadesse, põnevad raamatud ja hetkel ka ülikool, mediteerimine rannal päikeseloojangu ajal ja loomingulised andekad inimesed tema ümber. Samuti ka kohtumised maailmakuulsate blogijatega ja koostööd suurte ettevõtetega. Oma suurimate toetajatena nimetab ta oma pere ja parimaid sõpru, kes on talle alati toeks.

Tema lemmikriigid on USA – täpsemalt Los Angeles – Maldiivid, Monaco, Filipiinid ja Hispaania. Iga koht, kus ta on viibinud, on omamoodi eriline ja mingil moel lemmik. Sügisel on tal plaan minna avastama Ameerika paradiisisaari. “Äkki Bahama saari?” ei oska ta praegu veel päris täpselt oma sihtkohta öelda.

Marii plaanib oma eduka blogiga jätkata veel pikki aastaid.
“Viie aasta pärast näen end magistrikraadiga lõpetanuna ning loodavasti ka juba enda aktiivse ettevõtte omanikuna. Seda näeb juba varsti, kui hoida minu tegemistel silm peal nii Instagramis kui ka blogis,“ rääkis ta. “Samuti on suureks unistuseks anda ühel päeval välja enda raamat, aga hetkel on see vaid idee. Blogiga jätkan kindlasti. Soovin selleks ajaks olla tasemel, kus teen seda täis- või poole kohaga tööna ning töötan koos maailma suurimate brändide ja hotellidega ning saan vabalt reisida mööda maailma ilma takistusteta. Samuti inspireerida enda lugejaid andes neilegi giveaway’de näol võimalus reisida ja sellest osa saada.”
https://www.instagram.com/p/BTRQgO_DbB4/?taken-by=mariiheleen

Loomulikult jälgib ta ka teiste tegemisi Instagramis. Kontosid, mis talle väga meeldivad on palju, kuid parimad neist on @doyoutravel, @jannid, @tonimahfud, @maryleest, @taylorcutfilms, @sjanaelise, @desiperkins @victoriatornegren. Eestlastest @katrikats, @juhanisarglep, @liislemsalu.
“Kõik on omanäolised ja inspireerivad, mõnelt saan motivatsiooni enda järgmiste reiside-piltide asukohtadeks ja outfit’ideks, mõnelt motivatsiooni pealkirjadeks ja blogipostitusteks,” ütleb Marii.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.