Uudis

Inga Vatsk-Laasner: “Mul on üleüldse vähe riideid ja poes ei meeldi käia”

Foto: Erlend Štaub

Kelle loomingut sa kannad?
Mul on seljas IVL bomber ja seelik, Josephi siidine ja õhuke kunstnahast kõrge kaelusega topp, jalas Isabel Maranti saapad. Kõrvas on pisikesed kullast Tohuto kõrvarõngad, mis küll ei paista välja, aga on olulised kogu komplekti juures.

Miks otsustasid just selle outfit’i kasuks? Kas oled seda kombinatsiooni ka varem kandnud?
Valiku tegemiseks oli mul väga vähe aega. Kuna olin komplekti ka varem kandnud ning meeldis, tundus see hea valiku ja lahendusena. Kõiki neid riideid olen kandnud korduvalt, kombineerituna ka hoopis teiste asjadega. Saapad on erilised lemmikud ja nii ilusad, et kannan neid harva.

Millal sa endale kostüümi õmblesid? Milline on selle lugu, kas nägid näiteks kõigepealt kangast ja sellele järgnes lõige?
Kangas seisis kodus riiulis üsna mitu aastat. See on omapärane ja ostes ei olnud ka kindlat mõtet, mida materjaliga teha. Lihtne pliiatsseelik valmis esimesena ühe ürituse jaoks ja jäi siis paariks aastaks n-ö seisma. Bomberi tegin alles hiljuti, olen lõike ja lõpptulemusega rahul.

Kui palju leidub sinu riidekapis oma loomingut?
Spetsiaalselt endale teen IVL riideid harva – kui, siis mõne erilise ürituse jaoks. Kuna näidised valmivad kõik iseendale selga proovides ja katsetades, siis lõpuks on lihtsalt võimatu mõnest asjast loobuda. Mul on üleüldse vähe riideid ja poes ei meeldi käia, seega on see mugav olukord.

Kui palju varem te enda outfit’id välja valisite? Kas tegite koostööd, et kõik kenasti kokku klapiks? 
Kuna Leslie oli Kaubamaja sõu ajal bändi ja mina moesõul DJ-na laval, siis kumbki valis oma outfit’i ise. Koos me ennast peegli ees ei sättinud.

Foto: Erlend Štaub

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.