Uudis

Marit Ilison riietab maailma suurima kangamessi Première Vision eksklusiivse ürituse võõrustajad

Foto: Virge Viertek

Première Vision on kõigi maailma moeloojate kohtumispaik – maailma suurim ja tuntuim kangamess, mis esitleb kaks korda aastas umbes kuue meie Lauluväljaku suurusel alal tuhandeid kangatootjaid ja nende värskeimaid kollektsioone.

Première Visioni korraldatud eelkollektsioonide mess Blossoms, mis toimub elegantse atmosfääriga ajaloolises Pariisi börsimajas Bourse, on moemaalilmas eksklusiivne üritus, kuhu kutsutakse nii esitlema kui ostma vaid väga valitud osalejad.

Kangamessi juhid on pühendunud noorte moeloojate ja talentide toetaja ning sel korral palusid nad Blossom Première Visioni võõrustajaid riietama Eesti moelooja ja kunstniku Marit Ilisoni. Messijuhid on Ilisoni loomingu kauaaegsed austajad ning kohtusid temaga esmakordselt juba 2014. aastal, kui Ilisoni looming jõudis mainekal rahvusvahelisel Hyères moekonkursil finaali, mille partneriks on Première Vision Paris.

“Blossomsi kümme kaunist võõrustajaneiut kannavad valikut Longing For Sleep 2018. aasta esimesest kollektsioonist. Mantlid on valmistatud spetsiaalselt messi jaoks ning komplekti täiendavad eritellimusel valmistatud sukad ja käsitsi viimistletud vööd,” rääkis Marit Ilison.

Marit Ilisoni kollektsioon Longing For Sleep on müügil valitud butiikides üle maailma ning alates selle aasta novembrist ka luksuskaubamajas Matches Fashion.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.