Uudis

Hõbenõela nominent Inga Vatsk-Laasner homme toimuvast galast: “Usun, et kõik tegutsevad palehigis viimase hetkeni”

Juba homme toimub Kuldnõela gala, kus oma loomingut näitab ka Inga Vatsk-Laasner ehk IVL. Kuigi kostüümid on valitud, tahaks ta neid aina täiustada. Nii on kindel, et veel hommegi on plaanis viimased viimistlused.

Mida sa moepublikule näitad? Mitu outfit’i tuleb lavale?
Hõbenõela sõu etteantud komplektide arv on 8-13. IVL esitab 13 üsnagi eriilmselist komplekti. Mõnda set’i olen sotsiaalmeedias juba pisut vilgutanud, aga paljud asjad on alles galal esimest korda publiku ees.

Kas rõivad on valminud konkreetselt galaks?
Enamik rõivaid on valminud konkreetselt galaks, kuid mõned lemmikud olen hoidnud – see tähendab, et pole maha müünud -, spetsiaalselt sõu jaoks eelnevatest oma nn seeriatest. Pilt on üsna eklektiline, mõtted pendeldavad mitmes suunas, aga hakkab tekkima ka juba mingi terviku tunne.

Kuidas moenädalaks valmistumine edeneb? Kas on veel palju teha?
Kiirelt, päevad lihtsalt kaovad. Kõik on justkui valmis, aga tahaks komplekte muudkui täiustada ja olen mitu algselt kindlat sõu outfit’i välja vahetanud. Usun, et kõik tegutsevad palehigis viimase hetkeni.

Kas rõivad tulevad hiljem ka poodidesse müügile?
Mõned rõivad on ette müüdud ja loodan müüa ka ülejäänud üksikeksemplarid otsekontaktide kaudu – nii, nagu olen seni teinud. Kellele midagi meeldib, võib mulle julgelt kirjutada.

Mida sa ise selga paned, oled sellele juba mõelnud?
Enne sellele küsimusele vastamist ei olnud mõelnud, aga arvatavasti ei pane ma midagi hullult ekstravagantset selga. Sellised asjad otsustan tavaliselt viimasel minutil, kui n-ö takso on juba ees.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.